Saksesplitter - metall, galvanisert - materialtykkelse 4,5 til 11 mm - pris per stk og forpakning

Bruksområde
  • Saksesplinten er ideell som bindetilbehør, for eksempel i storfehold.
Beskrivelse
  • Saksesplinten er laget av metall og er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Saksesplitter 4,5 mm
  • Saksesplitter 6 mm
  • Saksesplitter 8 mm
  • Saksesplitter 9 mm
  • Saksesplitter 11 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 4,5 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 6 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 8 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 9 mm
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Mål
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928530101001
Utføring
Mål4,5 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 100 (= NOK 421,00)
Artikkelnummer: 928530101002
Utføring
Mål6 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 218,50)
Artikkelnummer: 928530101003
Utføring
Mål8 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 7-10 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 234,50)
Artikkelnummer: 928530101004
Utføring
Mål9 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 234,50)
Artikkelnummer: 928530101005
Utføring
Mål11 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Minimum antall: 50 (= NOK 267,00)
Artikkelnummer: 928530101006
Utføring
Mål4,5 mm
VE6 stk
Produktsikkerhet
NOK 40,40
(NOK 6,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928530101007
Utføring
Mål6 mm
VE6 stk
Produktsikkerhet
NOK 42,70
(NOK 7,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928530101008
Utføring
Mål8 mm
VE6 stk
Produktsikkerhet
NOK 45,90
(NOK 7,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928530101009
Utføring
Mål9 mm
VE6 stk
Produktsikkerhet
NOK 47,40
(NOK 7,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928530101010
Utføring
Mål11 mm
VE6 stk
Produktsikkerhet
NOK 49,70
(NOK 8,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: albert kerbl, Saksesplint, Saksesplitter, Bindetilbehør