Saksesplitter - metall, galvanisert - materialtykkelse 4,5 til 11 mm - pris per stk og forpakning

Bruksområde
  • Saksesplinten er ideell som bindetilbehør, for eksempel i storfehold.
Beskrivelse
  • Saksesplinten er laget av metall og er galvanisert.
Teknisk informasjon
  • Saksesplitter 4,5 mm
  • Saksesplitter 6 mm
  • Saksesplitter 8 mm
  • Saksesplitter 9 mm
  • Saksesplitter 11 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 4,5 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 6 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 8 mm
  • Saksesplitter SB-pakning (6 stk) 9 mm
Gjennomføring (10)
avgrensning utvalg
Mål
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Mål VE Pris eksl. moms
928530101001 4,5 mm 100 stk
Minimum antall: 100 (= NOK 421,00)
Produktsikkerhet
928530101002 6 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 218,50)
Produktsikkerhet
928530101003 8 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 234,50)
Produktsikkerhet
928530101004 9 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 234,50)
Produktsikkerhet
928530101005 11 mm 50 stk
Minimum antall: 50 (= NOK 267,00)
Produktsikkerhet
928530101006 4,5 mm 6 stk
NOK 40,40
(NOK 6,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
928530101007 6 mm 6 stk
NOK 42,70
(NOK 7,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
928530101008 8 mm 6 stk
NOK 45,90
(NOK 7,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
928530101009 9 mm 6 stk
NOK 47,40
(NOK 7,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
928530101010 11 mm 6 stk
NOK 49,70
(NOK 8,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: albert kerbl, Saksesplint, Saksesplitter, Bindetilbehør