Sana melkefilter Premium - fiberduk - sydd - lengde 250 til 820 mm - pakke med 200 eller 250 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • Sana melkefilter er svært godt egnet for sugeanlegg.
Beskrivelse
  • Melkefilteret er produsert av høykvalitets, næringsmiddelgodkjent fiberduk.
  • Gjennom den optimerte fiberfordelingen og permeabiliteten sikrer filteret en høy rivestyrke og fineste filtrering.
  • Filteret er spesielt egnet for store melkemengder og høyeste krav.
  • Melkens smak og kvalitet beskyttes.
Teknisk informasjon
  • Materiale - fiberduk
  • Lengde - 250 til 820 mm
  • Bredde - 57 / 60 mm til 95 / 98 mm
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Lengde
Bredde
egnet for
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 893600046731
Utføring
Lengde250 mm
Bredde57 / 60 mm
egnet forGEA / Westfalia / Miele (Meltec) / Lister / Lemmer Fullwood
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 292,00
(NOK 1,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046733
Utføring
Lengde320 mm
Bredde57 mm / 60 mm
egnet forDeLaval / Flaco / Manus / Gascoigne-Melotte / Utina
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 315,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 893600046734
Utføring
Lengde455 mm
Bredde57 mm / 60 mm
egnet forGEA / Westfalia / Meltec
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 445,00
(NOK 1,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046735
Utføring
Lengde480 mm
Bredde57 mm / 60 mm
egnet forSystem Happel
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 504,00
(NOK 2,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046736
Utføring
Lengde500 mm
Bredde57 mm / 60 mm
egnet forMeltec
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 507,00
(NOK 2,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046737
Utføring
Lengde530 mm
Bredde57 mm / 60 mm
egnet forGEA (Mlone) / Lemmer Fullwood / Packo
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 515,00
(NOK 2,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046738
Utføring
Lengde620 mm
Bredde57 mm / 60 mm
egnet forDeLaval / Boumatic / Flaco / Manus / DEC / Gascoigne-Melotte
VE250 stk.
Produktsikkerhet
NOK 544,00
(NOK 2,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046739
Utføring
Lengde455 mm
Bredde75 mm / 78 mm
egnet forS.A.C.
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 553,00
(NOK 2,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046740
Utføring
Lengde620 mm
Bredde75 mm / 78 mm
egnet forLely (melkerobot) / GEA / Boumatic / S.A.C.
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 655,00
(NOK 3,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046741
Utføring
Lengde820 mm
Bredde75 mm / 78 mm
egnet forGEA / Impulsa / Meltec
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 944,00
(NOK 4,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 893600046742
Utføring
Lengde610 mm
Bredde95 mm / 98 mm
egnet forDeLaval (karusell)
VE200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 862,00
(NOK 4,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sana melkefilter Premium, Sana melkefilter, Sana, Melkefilter Premium, Melkefilter Sana, Premium melkefilter, Sana-melkefilter, Sana filter, Sana-filter, Melkefilter, Melkefilter, Melkefilter, Filter, Sugeanlegg, storfehold, Husdyrhold, landbruksutstyr, albert kerbl