Sana melkefilter Premium - fiberduk - sydd - lengde 250 til 820 mm - pakke med 200 eller 250 stk. - pris per pakke

Bruksområde
  • Sana melkefilter er svært godt egnet for sugeanlegg.
Beskrivelse
  • Melkefilteret er produsert av høykvalitets, næringsmiddelgodkjent fiberduk.
  • Gjennom den optimerte fiberfordelingen og permeabiliteten sikrer filteret en høy rivestyrke og fineste filtrering.
  • Filteret er spesielt egnet for store melkemengder og høyeste krav.
  • Melkens smak og kvalitet beskyttes.
Teknisk informasjon
  • Materiale - fiberduk
  • Lengde - 250 til 820 mm
  • Bredde - 57 / 60 mm til 95 / 98 mm
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Lengde
Bredde
egnet for
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Lengde Bredde egnet for VE Pris eksl. moms
893600046731 250 mm 57 / 60 mm GEA / Westfalia / Miele (Meltec) / Lister / Lemmer Fullwood 250 stk.
NOK 292,00
(NOK 1,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046733 320 mm 57 mm / 60 mm DeLaval / Flaco / Manus / Gascoigne-Melotte / Utina 250 stk.
NOK 315,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046734 455 mm 57 mm / 60 mm GEA / Westfalia / Meltec 250 stk.
NOK 445,00
(NOK 1,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046735 480 mm 57 mm / 60 mm System Happel 250 stk.
NOK 504,00
(NOK 2,02 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046736 500 mm 57 mm / 60 mm Meltec 250 stk.
NOK 507,00
(NOK 2,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046737 530 mm 57 mm / 60 mm GEA (Mlone) / Lemmer Fullwood / Packo 250 stk.
NOK 515,00
(NOK 2,06 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046738 620 mm 57 mm / 60 mm DeLaval / Boumatic / Flaco / Manus / DEC / Gascoigne-Melotte 250 stk.
NOK 544,00
(NOK 2,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046739 455 mm 75 mm / 78 mm S.A.C. 200 stk.
NOK 553,00
(NOK 2,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046740 620 mm 75 mm / 78 mm Lely (melkerobot) / GEA / Boumatic / S.A.C. 200 stk.
NOK 655,00
(NOK 3,28 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046741 820 mm 75 mm / 78 mm GEA / Impulsa / Meltec 200 stk.
NOK 944,00
(NOK 4,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
893600046742 610 mm 95 mm / 98 mm DeLaval (karusell) 200 stk.
NOK 862,00
(NOK 4,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sana melkefilter Premium, Sana melkefilter, Sana, Melkefilter Premium, Melkefilter Sana, Premium melkefilter, Sana-melkefilter, Sana filter, Sana-filter, Melkefilter, Melkefilter, Melkefilter, Filter, Sugeanlegg, storfehold, Husdyrhold, landbruksutstyr, albert kerbl