360°-ANSIKT
Artikkelnummer:
259433041240
Utføring
| Type | M25 |
| Tilkobling | 25 mm |
| Fremme mengde | 2500 l / t |
| rpm | 1700 1/min |
| A | 17 A |
| W | 420 W |
| dB (A) | 75 |
| Vekt | 6,5 kg |
Bruksområde
- Sentrifugalpumpe til fremme av væsker i landbruk, vindyrking, verft, hager og industri
- Den rustfrie versjonen er egnet for matvarer
- Materiale - bronse og bronse rustfritt
- Tilkobling - Ø 20 mm til 25 mm
- Maks. fremme høyde - 20 m
- Spenning - 24 V DC
- Isolasjonsklasse - B
- IP-beskyttelse klasse - 42
- Pakninger - NBR
- Lager - Kugellager
- Impeller - rustfritt stål AISI 304
- Kjølesystem - Luftkjølt
- Rotasjons retning - til høyre og venstre
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Type
Tilkobling
Fremme mengde
rpm
A
W
dB (A)
Vekt
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering