Silikonrørklammer - Gjenger M8 - Stål - Spennvidde-Ø 15 - 19 til 159 - 168 mm - Pris per VE

Bruksområde
  • fischer silikonrørklammer FRSH med lyddempingsinnlegg er egnet for montering av rørledninger med høy temperatur.
Beskrivelse
  • Silikonrørklammeren gir, takket være sin tohulls-konstruksjon, en optimal tilpasning til rørets utvendige diameter.
  • Klammeren har en tilkoblingsmutter med M8-gjenger for montering av gjengestenger eller stokkskruer.
  • Rørklammerens skruer har en sikring mot å falle ut.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål DD11 (materialnr. 1.0332) i henhold til DIN EN 10111
  • Materiale lyddempingsinnlegg - Silikon
  • Temperaturområde - fra -40 °C til +220 °C
  • Forsinking - Galvanisk forsinket, 5 - 9 μm
  • Tilkoblingsmutter - (opptil FRSH 59-63) Motstandssveiset, M8 og M8/M10 SW 13, M10 SW 17
  • Spennvidde-Ø - fra 15 - 19 til 159 - 168 mm
  • Bredde - 62 til 226 mm
  • Høyde - 24 til 201 mm
  • Salgsenhet - 8 til 100 stk
Klämvidd Ø
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Spennvidde-Ø
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 857806349010
Utføring
Spennvidde-Ø15-19 mm
Bredde62 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 7.059,80
(NOK 70,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 679,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806349201
Utføring
Spennvidde-Ø20-24 mm
Bredde68 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 8.022,11
(NOK 80,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 772,11
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806349401
Utføring
Spennvidde-Ø25-30 mm
Bredde75 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 8.753,00
(NOK 87,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 843,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806349501
Utføring
Spennvidde-Ø32-37 mm
Bredde80 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 9.771,05
(NOK 97,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 941,05
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806349801
Utføring
Spennvidde-Ø40-45 mm
Bredde90 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 6.008,77
(NOK 120,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 578,77
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806349901
Utføring
Spennvidde-Ø48-53 mm
Bredde97 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 7.192,15
(NOK 143,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 692,15
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806350001
Utføring
Spennvidde-Ø54-59 mm
Bredde104 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 7.601,98
(NOK 152,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 731,98
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806350201
Utføring
Spennvidde-Ø60-64 mm
Bredde110 mm
VE50 stk
Produktsikkerhet
NOK 7.679,45
(NOK 153,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 739,45
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806350401
Utføring
Spennvidde-Ø68-73 mm
Bredde122 mm
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 5.389,38
(NOK 215,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 519,38
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806350501
Utføring
Spennvidde-Ø72-78 mm
Bredde130 mm
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 6.020,15
(NOK 240,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 580,15
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806351101
Utføring
Spennvidde-Ø80-86 mm
Bredde130 mm
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 6.362,66
(NOK 254,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 612,66
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806351301
Utføring
Spennvidde-Ø87-92 mm
Bredde141 mm
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 6.883,13
(NOK 275,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 663,13
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 8578063518
Utføring
Spennvidde-Ø95-103 mm
Bredde156 mm
VE25 stk
Produktsikkerhet
NOK 8.089,00
(NOK 323,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 779,00
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806352001
Utføring
Spennvidde-Ø102-116 mm
Bredde172 mm
VE20 stk
Produktsikkerhet
NOK 6.605,89
(NOK 330,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 635,89
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857806353701
Utføring
Spennvidde-Ø133-141 mm
Bredde198 mm
VE10 stk
Produktsikkerhet
NOK 4.636,30
(NOK 463,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 446,30
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 857809150701
Utføring
Spennvidde-Ø159-168 mm
Bredde226 mm
VE8 stk
Produktsikkerhet
NOK 4.216,04
(NOK 527,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 406,04
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Tohulls rørklammer, høytemperaturbestandig rørklammer, rørklammer FRSH, Silikonrørklammer FRSH, Høytemperaturbestandig lyddempingsinnlegg, Fischer FRSH, Klammer, rørklammer, Silikonrørklammer