Silikonrørklammer - Gjenger M8 - Stål - Spennvidde-Ø 15 - 19 til 159 - 168 mm - Pris per VE

Bruksområde
  • fischer silikonrørklammer FRSH med lyddempingsinnlegg er egnet for montering av rørledninger med høy temperatur.
Beskrivelse
  • Silikonrørklammeren gir, takket være sin tohulls-konstruksjon, en optimal tilpasning til rørets utvendige diameter.
  • Klammeren har en tilkoblingsmutter med M8-gjenger for montering av gjengestenger eller stokkskruer.
  • Rørklammerens skruer har en sikring mot å falle ut.
Teknisk informasjon
  • Materiale - Stål DD11 (materialnr. 1.0332) i henhold til DIN EN 10111
  • Materiale lyddempingsinnlegg - Silikon
  • Temperaturområde - fra -40 °C til +220 °C
  • Forsinking - Galvanisk forsinket, 5 - 9 μm
  • Tilkoblingsmutter - (opptil FRSH 59-63) Motstandssveiset, M8 og M8/M10 SW 13, M10 SW 17
  • Spennvidde-Ø - fra 15 - 19 til 159 - 168 mm
  • Bredde - 62 til 226 mm
  • Høyde - 24 til 201 mm
  • Salgsenhet - 8 til 100 stk
Klämvidd Ø
Gjennomføring (16)
avgrensning utvalg
Spennvidde-Ø
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Spennvidde-Ø Bredde VE Pris eksl. moms
857806349010 15-19 mm 62 mm 100 stk
NOK 7.059,80
(NOK 70,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 679,80
Produktsikkerhet
857806349201 20-24 mm 68 mm 100 stk
NOK 8.022,11
(NOK 80,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 772,11
Produktsikkerhet
857806349401 25-30 mm 75 mm 100 stk
NOK 8.753,00
(NOK 87,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 843,00
Produktsikkerhet
857806349501 32-37 mm 80 mm 100 stk
NOK 9.771,05
(NOK 97,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 941,05
Produktsikkerhet
857806349801 40-45 mm 90 mm 50 stk
NOK 6.008,77
(NOK 120,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 578,77
Produktsikkerhet
857806349901 48-53 mm 97 mm 50 stk
NOK 7.192,15
(NOK 143,84 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 692,15
Produktsikkerhet
857806350001 54-59 mm 104 mm 50 stk
NOK 7.601,98
(NOK 152,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 731,98
Produktsikkerhet
857806350201 60-64 mm 110 mm 50 stk
NOK 7.679,45
(NOK 153,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 739,45
Produktsikkerhet
857806350401 68-73 mm 122 mm 25 stk
NOK 5.389,38
(NOK 215,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 519,38
Produktsikkerhet
857806350501 72-78 mm 130 mm 25 stk
NOK 6.020,15
(NOK 240,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 580,15
Produktsikkerhet
857806351101 80-86 mm 130 mm 25 stk
NOK 6.362,66
(NOK 254,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 612,66
Produktsikkerhet
857806351301 87-92 mm 141 mm 25 stk
NOK 6.883,13
(NOK 275,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 663,13
Produktsikkerhet
8578063518 95-103 mm 156 mm 25 stk
NOK 8.089,00
(NOK 323,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 779,00
Produktsikkerhet
857806352001 102-116 mm 172 mm 20 stk
NOK 6.605,89
(NOK 330,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 635,89
Produktsikkerhet
857806353701 133-141 mm 198 mm 10 stk
NOK 4.636,30
(NOK 463,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 446,30
Produktsikkerhet
857809150701 159-168 mm 226 mm 8 stk
NOK 4.216,04
(NOK 527,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 406,04
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Tohulls rørklammer, høytemperaturbestandig rørklammer, rørklammer FRSH, Silikonrørklammer FRSH, Høytemperaturbestandig lyddempingsinnlegg, Fischer FRSH, Klammer, rørklammer, Silikonrørklammer