Skjøtehylse - sekskant - galvanisk forsinket - opptil +125 °C

Bruksområde
  • Skjøtehylse for å skjøte ledninger med skjøtehylser.
Beskrivelse
  • Pressform: Sekskant
Teknisk informasjon
  • Overflate - galvanisk forsinket
  • Materiale - E-Cu-rør iht. DIN EN 13600
  • varmebestandig opptil +125 °C
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Tverrsnitt i mm²
Bestillingsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38121999333
Utføring
Tverrsnitt i mm²16 mm²
Bestillingsenhet50 stk.
NOK 227,00
(NOK 4,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121999336
Utføring
Tverrsnitt i mm²50 mm²
Bestillingsenhet10 stk.
NOK 176,00
(NOK 17,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121999338
Utføring
Tverrsnitt i mm²95 mm²
Bestillingsenhet5 stk.
NOK 135,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38121999340
Utføring
Tverrsnitt i mm²120 mm²
Bestillingsenhet1 stk.
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Pressforbindelse, Skjøtehylse, Skjøtehylse for krympestrømpe, Skjøtehylse