Skjøtehylse - sekskant - galvanisk forsinket - opptil +125 °C

Bruksområde
  • Skjøtehylse for å skjøte ledninger med skjøtehylser.
Beskrivelse
  • Pressform: Sekskant
Teknisk informasjon
  • Overflate - galvanisk forsinket
  • Materiale - E-Cu-rør iht. DIN EN 13600
  • varmebestandig opptil +125 °C
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Tverrsnitt i mm²
Bestillingsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Tverrsnitt i mm² Bestillingsenhet Pris eksl. moms
38121999333 16 mm² 50 stk.
NOK 227,00
(NOK 4,54 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
38121999336 50 mm² 10 stk.
NOK 176,00
(NOK 17,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
38121999338 95 mm² 5 stk.
NOK 135,00
(NOK 27,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
38121999340 120 mm² 1 stk.
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Pressforbindelse, Skjøtehylse, Skjøtehylse for krympestrømpe, Skjøtehylse