Skolevekt - EFS-serien - maks. veieområde 220 til 5200 g - kalibrerbar - med digitalt display - stykk og pakke à 5 stk.

Bruksområde
  • Takket være den enkle og komfortable 2-knapps betjeningen er denne skolevekten ideell for skole- og undervisningsbruk.
Beskrivelse
  • Skolevekten står trygt og sklisikkert på gummiføtter.
  • Vekten har en spesielt flat konstruksjon og kan stables for plassbesparende oppbevaring.
  • Drift med vanlige batterier sørger for fleksibilitet og uavhengighet av strømadaptere, stikkontakter, ladere osv.
  • En auto-av-funksjon etter 1,5 min. uten belastningsendring sørger for å spare på batteriet.
  • Strømadapter er ikke inkludert i leveransen.
Teknisk informasjon
  • Dimensjoner hus (B×D×H) - 145×205×46,5 mm
  • Dimensjoner veieflate (BxD) - 134×127 mm
  • Materiale hus - plast
  • Materiale veieplate - plast
  • Omgivelsestemperaturområde - 10 °C til 40 °C
  • inkl. 4 Mignon 1,5 V AA-batterier
  • Batteridriftstid - ca. 200 timer
  • Pakningsenhet (VE) - 1 og 5 stk.
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Veieområde [Maks]
Lesbarhet [d]
Linearitet
Reproduserbarhet
Innsvingningstid
Anbefalt justeringsvekt
Vekt ca.
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Veieområde [Maks] Lesbarhet [d] Linearitet Reproduserbarhet Innsvingningstid Anbefalt justeringsvekt Vekt ca. Pris eksl. moms
3624EFS200S1 220 g 0,1 g ± 0,3 g 0,1 g 2,5 s 200 g (M2) 450 g 5 stk.
NOK 2.800,00
(NOK 560,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
3624EFS50020 500 g 0,01 g ± 0,03 g 0,01 g 2,5 s 500 g (F2) 450 g 1 stk.
NOK 1.730,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
3624EFS600S1 620 g 0,1 g ± 0,3 g 0,1 g 2,5 s 500 g (M2) 450 g 5 stk.
NOK 2.890,00
(NOK 578,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
3624EFS2000S 2200 g 1 g ± 3 g 1 g 2,5 s 2 kg (M1) 550 g 5 stk.
NOK 2.800,00
(NOK 560,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
3624EFS30001 3000 g 0,1 g ± 0,3 g 0,1 g 2,5 s 3 kg (F2) 550 g 1 stk.
NOK 1.590,00
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
3624EFS5000S 5200 g 1 g ± 3 g 1 g 2,5 s 5 kg (M2) 550 g 5 stk.
NOK 2.890,00
(NOK 578,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vekt, Vekter, Laboratorievekt, Laboratorievekter, Laboratorie-vekt, Laboratorie-vekter, Laboratorievekt, Laboratorievekter, Skolevekt, Skolevekter, Skolevekt, Skolevekter, Skolevekt, Skolevekter, Underkroppsveiing, veie, måle, fastslå, vekt, vektmåling, laboratorieapplikasjoner, laboratorieapplikasjon, utdanningsvekt, utdanningsvekter, utdanningsvekt, utdanningsvekter, utdanningsvekt, utdanningsvekter, Kern, Kern og Sohn, KERN EFS