Skrå pensel ClassicSTAR pur - svarte kinabust - mål 6 x 15 til 20 x 29 mm - pakning á 6 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Skrå pensel ClassicSTAR pur er egnet for maling- og lakkeringsoppgaver med spesielle krav.
Beskrivelse
  • Skrå pensel ClassicSTAR pur er utstyrt med en sømløs sølvfarget hylse. Penselen er utstyrt med et rundt skaft opp til str. 10, og fra str. 12 med et flatt skaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 2 ganger kokt sort kinabust
  • Mål - 6 x 15 til 20 x 29 mm
  • Størrelse - 6 til 20
  • Pakning - 6 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 6 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Størrelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Størrelse Bustlengde VE Pris eksl. moms
106700050906 6 mm 15 mm 6 stk. 1 stk.
NOK 407,00
(NOK 67,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700050908 8 mm 15 mm 6 stk. 1 stk.
NOK 489,00
(NOK 81,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700050910 10 mm 17 mm 6 stk. 1 stk.
NOK 525,00
(NOK 87,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700050912 12 mm 19 mm 6 stk. 1 stk.
NOK 564,00
(NOK 94,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700050916 16 mm 24 mm 6 stk. 1 stk.
NOK 666,00
(NOK 111,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
106700050920 20 mm 29 mm 6 stk. 1 stk.
NOK 806,00
(NOK 134,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Minimum antall: 6 (= NOK 4.836,00)
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Småpensel, Små-pensel, pensel, Flatpensel, flat-pensel