Skrå pensel ClassicSTAR pur - svarte kinabust - mål 6 x 15 til 20 x 29 mm - pakning á 6 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Skrå pensel ClassicSTAR pur er egnet for maling- og lakkeringsoppgaver med spesielle krav.
Beskrivelse
  • Skrå pensel ClassicSTAR pur er utstyrt med en sømløs sølvfarget hylse. Penselen er utstyrt med et rundt skaft opp til str. 10, og fra str. 12 med et flatt skaft.
Teknisk informasjon
  • Materiale - 2 ganger kokt sort kinabust
  • Mål - 6 x 15 til 20 x 29 mm
  • Størrelse - 6 til 20
  • Pakning - 6 stk.
  • Pris per pakning
Minstkjøpmende 6 stykker! Pris per stykk
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Størrelse
Bustlengde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 106700050906
Utføring
Størrelse6 mm
Bustlengde15 mm
VE6 stk.
1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 407,00
(NOK 67,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050908
Utføring
Størrelse8 mm
Bustlengde15 mm
VE6 stk.
1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 489,00
(NOK 81,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050910
Utføring
Størrelse10 mm
Bustlengde17 mm
VE6 stk.
1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 87,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050912
Utføring
Størrelse12 mm
Bustlengde19 mm
VE6 stk.
1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 564,00
(NOK 94,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050916
Utføring
Størrelse16 mm
Bustlengde24 mm
VE6 stk.
1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 666,00
(NOK 111,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 106700050920
Utføring
Størrelse20 mm
Bustlengde29 mm
VE6 stk.
1 stk.
Produktsikkerhet
NOK 806,00
(NOK 134,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Minimum antall: 6 (= NOK 4.836,00)
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, Småpensel, Små-pensel, pensel, Flatpensel, flat-pensel