Slagdørplugg N-P/N-P A2 - formontert - med sopphode - lengde 30 og 40 mm - forpakning 50 og 100 - pris per forpakning

Bruksområde
  • Slagdørpluggen er ideell for festing av komponenter med avlange hull i alle byggematerialer innendørs.
Beskrivelse
  • fischer slagdørplugg N-P/N-P A2 med sopphode består av en nylondplugg av høy kvalitet.
  • Disse er formonterte for rask montering. Slagdørpluggen føres gjennom komponenten i en tidsbesparende gjennomstikksmontasje.
  • Når spikerskruen slås inn, ekspanderer plugghylsen og forankres sikkert i byggematerialet.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 5-8 mm
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
Nominell bordiameter
Forankringsdybde
Plugglengde
Borehullsdybde
Drev
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Materiale Nominell bordiameter Forankringsdybde Plugglengde Borehullsdybde Drev Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928800050338 Stål elforsinket 5 mm 25 mm 30 mm 45 mm PZ2 100 stk.
NOK 176,90
(NOK 1,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,90
Produktsikkerhet
928851486900 Stål elforsinket 6 mm 30 mm 30 mm 45 mm PZ2 100 stk.
NOK 192,85
(NOK 1,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,85
Produktsikkerhet
928800050339 Stål elforsinket 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 50 stk.
NOK 187,56
(NOK 3,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,56
Produktsikkerhet
928800050369 rustfritt stål 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 50 stk.
NOK 417,01
(NOK 8,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 31,01
Produktsikkerhet
928800048795 Stål elforsinket 6 mm 30 mm 40 mm 55 mm PZ2 100 stk.
NOK 201,39
(NOK 2,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,39
Produktsikkerhet
928800015903 Stål elforsinket 8 mm 40 mm 40 mm 55 mm PZ3 50 stk.
NOK 245,10
(NOK 4,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,10
Produktsikkerhet
928851487000 Stål elforsinket 8 mm 40 mm 40 mm 55 mm PZ3 100 stk.
NOK 262,14
(NOK 2,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,14
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, klaus fischer, langskrueplugg, slagdørplugg n-p, slagdørplugg, n-p, plugg, fischer plugg, plugg fischer, sopphodeplugg, plastplugg