Slagdørplugg N-P/N-P A2 - formontert - med sopphode - lengde 30 og 40 mm - forpakning 50 og 100 - pris per forpakning

Bruksområde
  • Slagdørpluggen er ideell for festing av komponenter med avlange hull i alle byggematerialer innendørs.
Beskrivelse
  • fischer slagdørplugg N-P/N-P A2 med sopphode består av en nylondplugg av høy kvalitet.
  • Disse er formonterte for rask montering. Slagdørpluggen føres gjennom komponenten i en tidsbesparende gjennomstikksmontasje.
  • Når spikerskruen slås inn, ekspanderer plugghylsen og forankres sikkert i byggematerialet.
Teknisk informasjon
  • Nominell bordiameter - 5-8 mm
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Materiale
Nominell bordiameter
Forankringsdybde
Plugglengde
Borehullsdybde
Drev
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928800050338
Utføring
MaterialeStål elforsinket
Nominell bordiameter5 mm
Forankringsdybde25 mm
Plugglengde30 mm
Borehullsdybde45 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 176,90
(NOK 1,77 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 10,90
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928851486900
Utføring
MaterialeStål elforsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde30 mm
Borehullsdybde45 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 192,85
(NOK 1,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,85
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800050339
Utføring
MaterialeStål elforsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 187,56
(NOK 3,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,56
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800050369
Utføring
Materialerustfritt stål
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 417,01
(NOK 8,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 31,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928800048795
Utføring
MaterialeStål elforsinket
Nominell bordiameter6 mm
Forankringsdybde30 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 201,39
(NOK 2,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,39
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928800015903
Utføring
MaterialeStål elforsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ3
Forpakningsenhet50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 245,10
(NOK 4,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,10
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 928851487000
Utføring
MaterialeStål elforsinket
Nominell bordiameter8 mm
Forankringsdybde40 mm
Plugglengde40 mm
Borehullsdybde55 mm
DrevPZ3
Forpakningsenhet100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 262,14
(NOK 2,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: festesystemer, festeteknikk, plugg, fischer festeteknikk, fischer plugg, klaus fischer, langskrueplugg, slagdørplugg n-p, slagdørplugg, n-p, plugg, fischer plugg, plugg fischer, sopphodeplugg, plastplugg