Slangehylse - hylseinnvendig diameter 11 til 16 mm - pakke à 50 stk.

Bruksområde
  • Slangehylsen er egnet for pressing av armaturer med lavtrykksslanger.
  • Slangehylsen brukes i industrielle anlegg, kjøretøyteknikk, letthydraulikk samt olje-, drivstoff- og vannslanger.
Beskrivelse
  • Med hylsene kan man ved hjelp av en egnet lavtrykks-slangepresse fremstille presise slangeledninger selv.
  • Slangehylsen genererer en trykkraft på slangen ved hjelp av slangepressens pressbakker og tetter denne permanent mot den innsatte armaturen (ringnippel, overfalsmutter med nippel, tut med utvendig gjenge, osv.).
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisert stål
  • Type - H11, H14 og H16
  • Hylse-innvendig diameter - 11 til 16 mm
  • NW - 3 til 8
  • Pakke à 50 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Type
Hylse-innvendig diameter
Nominell diameter
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type Hylse-innvendig diameter Nominell diameter VE Pris eksl. moms
96004260531330601 H11 11 mm 3 50 stk.
NOK 239,00
(NOK 4,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
96004260531330618 H14 14 mm 6 50 stk.
NOK 239,00
(NOK 4,78 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
96004260531330625 H16 16 mm 8 50 stk.
NOK 329,00
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne artikel er tibehør til...
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slangehylse, Presshylse, Galvanisert stål, rørklammer, slangeklemme