Slipefleece - PFERD COMBIDISC® - Korund - hard utførelse - monteringssystem CDR - pris per stk.

Bruksområde
  • Slipefleece brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bilindustrien, samt i motor-, beholder- og apparatbygging.
  • Den er universelt egnet for overflatebehandling, som fjerning av slipemerker fra forarbeid, fjerning av oksidasjon og lett avgradering av metaller.
Beskrivelse
  • Slipefleece i hard utførelse og i tre forskjellige kornstørrelser.
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes med varme, noe som gjør at verktøyskiftet kan utføres raskt.
  • Gjennom monteringssystemet CDR har skruforbindelsen på verktøyssiden en utvendig gjenge og er kompatibel med følgende systemer: Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock type III, Fastlock-system B og Roll-On.
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling ved bruk, og arbeidskomforten forbedres.
  • Fleksibiliteten ved plansliping bestemmes av holderens hardhetsgrad (holder er ikke inkludert i leveransen).
  • Vennligst merk at maksimalt tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetshensyn.
  • Ved samtidig bruk av skiven med olje eller vann oppnås en enda finere overflate og en kjøligere sliping.
  • For lang levetid og jevn slipeytelse, vennligst bruk en egnet slipeolje.
Teknisk informasjon
  • Materiale Slipemidler - Korund
  • Egnet for - Metall
  • Diameter - 38 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 100 til 240
  • Korning - grov, middels, fin
  • Anbefalt turtall - 3800 til 10000 min-¹
  • Maks. tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Monteringssystem - CDR
  • Forpakningsenhet - 25 og 50 stk.
Gjennomføring (9)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Korning
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658242781381
Utføring
BetegnelseCDR VRH 38 A 100 G
Diameter38 mm
Kornstørrelse100
Korninggrov
Anbefalt turtall7000 - 10000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781382
Utføring
BetegnelseCDR VRH 38 A 180 M
Diameter38 mm
Kornstørrelse180
Korningmiddels
Anbefalt turtall7000 - 10000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781384
Utføring
BetegnelseCDR VRH 38 A 240 F
Diameter38 mm
Kornstørrelse240
Korningfin
Anbefalt turtall7000 - 10000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.170,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781501
Utføring
BetegnelseCDR VRH 50 A 100 G
Diameter50 mm
Kornstørrelse100
Korninggrov
Anbefalt turtall5500 - 7500 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.290,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781502
Utføring
BetegnelseCDR VRH 50 A 180 M
Diameter50 mm
Kornstørrelse180
Korningmiddels
Anbefalt turtall5500 - 7500 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.290,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781504
Utføring
BetegnelseCDR VRH 50 A 240 F
Diameter50 mm
Kornstørrelse240
Korningfin
Anbefalt turtall5500 - 7500 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.290,00
(NOK 25,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781751
Utføring
BetegnelseCDR VRH 75 A 100 G
Diameter75 mm
Kornstørrelse100
Korninggrov
Anbefalt turtall3800 - 5000 min-¹
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 998,00
(NOK 39,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781752
Utføring
BetegnelseCDR VRH 75 A 180 M
Diameter75 mm
Kornstørrelse180
Korningmiddels
Anbefalt turtall3800 - 5000 min-¹
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 993,00
(NOK 39,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658242781754
Utføring
BetegnelseCDR VRH 75 A 240 F
Diameter75 mm
Kornstørrelse240
Korningfin
Anbefalt turtall3800 - 5000 min-¹
VE25 stk.
Produktsikkerhet
NOK 993,00
(NOK 39,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipefleece, Slipefleece, Slipefleece, PFERD Slipefleece, Fleeceskive, Fleeceskiver, Fleeceskive, Fleeceskiver, Fleeceskive, Fleeceskiver, PFERD Fleeceskive, Fleece-ronds, Fleece-ronds, Fleece-ronds, PFERD Fleece-ronds, Slipemidler, Slipemidler, Slipemidler, Slipeark, Slipeark, Slipeark, Slipemerker fra forarbeid, Fjerning av oksidasjon, Avgrader, Metall, Metallbearbeiding, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CDR, Monteringssystem CDR, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, Roloc™, Lockit, Speed Lok TR, Power Lock Type III, Fastlock-system B, Roll-On