Slipehjul - PFERD POLINOX® - Skaft-Ø 3 mm - for konturbearbeiding - pris per forpakning

Bruksområde
  • slipehjulene er egnet for bearbeiding av konturer, profiler og rør av metaller, ikke-jernholdige metaller, rustfritt stål osv.
  • de brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere
Beskrivelse
  • slipehjulene har et skaft og består av flere rondeller som er anordnet aksialt
  • de enkelte rondellene er ikke forbundet med hverandre, noe som muliggjør en spesielt god tilpasning av slipestiftet til konturer
  • ved en kuttehastighet på 10 til 20 m/s oppnår slipehjulet sin beste ytelse
  • gjennom "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons- og støyutviklingen under bruk, og arbeidskomforten forbedres
  • av sikkerhetsmessige årsaker må ikke maks. tillatt turtall overskrides
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - korund
  • egnet for - metall, ikke-jernholdige metaller, rustfritt stål (INOX)
  • dimensjoner (D x T) - 25 x 15 eller 30 x 20 mm
  • skaftlengde - 40 mm
  • skaftdiameter - 3 mm
  • kornstørrelse - 100 til 280
  • anbefalt turtall - 6500 til 7600 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 10200 til 12300 min-¹
  • maks. omfangshastighet - 32 m/s
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Dimensjoner (D x T)
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Dimensjoner (D x T) Kornstørrelse Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
658444650231 PNR 2515/3 A 100 25 x 15 mm 100 7600 min-¹ 12300 min-¹ 10 stk.
NOK 430,00
(NOK 43,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444650232 PNR 2515/3 A 180 25 x 13 mm 180 7600 min-¹ 12300 min-¹ 10 stk.
NOK 430,00
(NOK 43,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444650233 PNR 2515/3 A 280 25 x 13 mm 280 7600 min-¹ 12300 min-¹ 10 stk.
NOK 430,00
(NOK 43,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444650331 PNR 3020/3 A 100 30 x 20 mm 100 6500 min-¹ 10200 min-¹ 10 stk.
NOK 546,00
(NOK 54,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444650332 PNR 3020/3 A 180 30 x 20 mm 180 6500 min-¹ 10200 min-¹ 10 stk.
NOK 546,00
(NOK 54,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
658444650333 PNR 3020/3 A 280 30 x 20 mm 280 6500 min-¹ 10200 min-¹ 10 stk.
NOK 546,00
(NOK 54,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipehjul, Slipehjul, Slipestift, Slipe hjul, Slipe hjul, PFERD slipehjul, Korund, Korundslipehjul, Korund-slipehjul, Korund slipehjul, Slipestift for metall, Slipestift for ikke-jernholdige metaller, Slipestift for rustfritt stål, Metall, Ikke-jernholdig metall, Rustfritt stål, INOX, Rustfritt stål (INOX), Slipestift for bøyelig aksel, Bøyelig aksel, Slipestift for elektrisk rettsliper, Elektrisk rettsliper, Slipestift for trykkluftdrevet rettsliper, Trykkluftdrevet rettsliper, Konturbearbeiding, PFERD, PFERD POLINOX®, POLINOX®, POLINOX, Rondeller, Slipestift med rondellanordning, Slipestift med rondeller, Slipehjul for konturbearbeiding, Slipehjul med rondeller