Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Keramikkorn COOL - Oppspenningssystem CD - Pris per stykk

Bruksområde
  • Slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt i motor-, beholder- og apparatbygging
  • Den er egnet for bearbeiding av legert stål, støpejern, rustfritt stål (INOX), titan, nikkelbaserte legeringer og andre harde materialer
Beskrivelse
  • Slipeskive med økt slipeytelse og god levetid
  • Det selvslipende slipemiddelet Keramikkorn med slipeaktive tilsetninger gir en kjøligere sliping, og belegging forhindres
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes ved hjelp av varme, noe som gjør verktøybyttet raskt
  • Gjennom oppspenningssystemet CD har skrueforbindelsen på verktøysiden et innvendig gjengeparti og er kompatibel med følgende systemer: PSG, Power Lock type II "turn on", SocAtt og Turn-On
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling under bruk, noe som forbedrer arbeidskomforten
  • Vennligst vær oppmerksom på at maks tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetshensyn
  • For lang levetid og jevn slipeytelse bør du bruke en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Keramikkorn COOL
  • Egnet for - legert stål, støpejern, rustfritt stål (INOX), titan, nikkelbasert legering
  • Diameter - 38 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 24 til 80
  • Anbefalt turtall - 2500 til 16000 min-¹
  • Maks tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CD
  • Pakningsenhet - 50 eller 100 stk.
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 658342756402
Utføring
BetegnelseCD 38 CO-COOL 24
Diameter38 mm
Kornstørrelse24
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.010,00
(NOK 20,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756403
Utføring
BetegnelseCD 38 CO-COOL 36
Diameter38 mm
Kornstørrelse36
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.960,00
(NOK 19,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756406
Utføring
BetegnelseCD 38 CO-COOL 60
Diameter38 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.690,00
(NOK 16,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756408
Utføring
BetegnelseCD 38 CO-COOL 80
Diameter38 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.650,00
(NOK 16,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756412
Utføring
BetegnelseCD 38 CO-COOL 120
Diameter38 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall5000 - 16000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.650,00
(NOK 16,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756502
Utføring
BetegnelseCD 50 CO-COOL 24
Diameter50 mm
Kornstørrelse24
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.850,00
(NOK 28,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756503
Utføring
BetegnelseCD 50 CO-COOL 36
Diameter50 mm
Kornstørrelse36
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.770,00
(NOK 27,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756506
Utføring
BetegnelseCD 50 CO-COOL 60
Diameter50 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.400,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756508
Utføring
BetegnelseCD 50 CO-COOL 80
Diameter50 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.340,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756512
Utføring
BetegnelseCD 50 CO-COOL 120
Diameter50 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall3800 - 13000 min-¹
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 2.340,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756702
Utføring
BetegnelseCD 75 CO-COOL 24
Diameter75 mm
Kornstørrelse24
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.920,00
(NOK 38,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756703
Utføring
BetegnelseCD 75 CO-COOL 36
Diameter75 mm
Kornstørrelse36
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.830,00
(NOK 36,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756706
Utføring
BetegnelseCD 75 CO-COOL 60
Diameter75 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.690,00
(NOK 33,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756708
Utføring
BetegnelseCD 75 CO-COOL 80
Diameter75 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.660,00
(NOK 33,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 658342756712
Utføring
BetegnelseCD 75 CO-COOL 120
Diameter75 mm
Kornstørrelse120
Anbefalt turtall2500 - 9000 min-¹
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.660,00
(NOK 33,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemiddel, Slipemiddel, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Slipeskive, Skiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeblad, Keramikkorn, Keramikkornslipeblad, Keramikkornslipeblader, Keramikkorn-slipeblad, Keramikkorn slipeblad, Slipeblad av keramikkorn, Slipemiddel av keramikkorn, Keramikkorn COOL, Stål, Støpejern, Rustfritt stål, Titan, Nikkelbasert legering, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CD, Oppspenningssystem CD, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, PSG, Power Lock type II "turn on", SocAtt, Turn-On