Slipeskive - PFERD COMBIDISC® - Keramikkorn COOL - Oppspenningssystem CD - Pris per stykk

Bruksområde
  • Slipeskiven brukes innen verktøy-, form- og modellbygging, i bil-, luftfarts- og romfartsindustrien samt i motor-, beholder- og apparatbygging
  • Den er egnet for bearbeiding av legert stål, støpejern, rustfritt stål (INOX), titan, nikkelbaserte legeringer og andre harde materialer
Beskrivelse
  • Slipeskive med økt slipeytelse og god levetid
  • Det selvslipende slipemiddelet Keramikkorn med slipeaktive tilsetninger gir en kjøligere sliping, og belegging forhindres
  • Takket være COMBIDISC®-prosessen er den enkel i bruk, gir en vibrasjonsfri gange og trenger ikke å limes eller løsnes ved hjelp av varme, noe som gjør verktøybyttet raskt
  • Gjennom oppspenningssystemet CD har skrueforbindelsen på verktøysiden et innvendig gjengeparti og er kompatibel med følgende systemer: PSG, Power Lock type II "turn on", SocAtt og Turn-On
  • Med "PFERDERGONOMICS®" reduseres vibrasjons-, støy- og støvutvikling under bruk, noe som forbedrer arbeidskomforten
  • Vennligst vær oppmerksom på at maks tillatt turtall ikke må overskrides av sikkerhetshensyn
  • For lang levetid og jevn slipeytelse bør du bruke en egnet slipeolje
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Keramikkorn COOL
  • Egnet for - legert stål, støpejern, rustfritt stål (INOX), titan, nikkelbasert legering
  • Diameter - 38 til 75 mm
  • Kornstørrelse - 24 til 80
  • Anbefalt turtall - 2500 til 16000 min-¹
  • Maks tillatt periferihastighet - 50 m/s
  • Oppspenningssystem - CD
  • Pakningsenhet - 50 eller 100 stk.
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Kornstørrelse Anbefalt turtall VE Pris eksl. moms
658342756402 CD 38 CO-COOL 24 38 mm 24 5000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.010,00
(NOK 20,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756403 CD 38 CO-COOL 36 38 mm 36 5000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.960,00
(NOK 19,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756406 CD 38 CO-COOL 60 38 mm 60 5000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.690,00
(NOK 16,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756408 CD 38 CO-COOL 80 38 mm 80 5000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.650,00
(NOK 16,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756412 CD 38 CO-COOL 120 38 mm 120 5000 - 16000 min-¹ 100 stk.
NOK 1.650,00
(NOK 16,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756502 CD 50 CO-COOL 24 50 mm 24 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.850,00
(NOK 28,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756503 CD 50 CO-COOL 36 50 mm 36 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.770,00
(NOK 27,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756506 CD 50 CO-COOL 60 50 mm 60 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.400,00
(NOK 24,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756508 CD 50 CO-COOL 80 50 mm 80 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.340,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756512 CD 50 CO-COOL 120 50 mm 120 3800 - 13000 min-¹ 100 stk.
NOK 2.340,00
(NOK 23,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756702 CD 75 CO-COOL 24 75 mm 24 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.920,00
(NOK 38,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756703 CD 75 CO-COOL 36 75 mm 36 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.830,00
(NOK 36,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756706 CD 75 CO-COOL 60 75 mm 60 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.690,00
(NOK 33,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756708 CD 75 CO-COOL 80 75 mm 80 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.660,00
(NOK 33,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658342756712 CD 75 CO-COOL 120 75 mm 120 2500 - 9000 min-¹ 50 stk.
NOK 1.660,00
(NOK 33,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipemidler, Slipemiddel, Slipemiddel, Slipeskive, Slipeskiver, Slipeskive, Slipeskive, Slipeskiver, slipe, Slipeskive, Skiver, Slipeskive, Slipeskiver, PFERD slipeblad, Keramikkorn, Keramikkornslipeblad, Keramikkornslipeblader, Keramikkorn-slipeblad, Keramikkorn slipeblad, Slipeblad av keramikkorn, Slipemiddel av keramikkorn, Keramikkorn COOL, Stål, Støpejern, Rustfritt stål, Titan, Nikkelbasert legering, Verktøybygging, Maskinbygging, Formbygging, Luftfartsindustri, Romfartsindustri, Motorreparasjon, Beholderbygging, Apparatbygging, CD, Oppspenningssystem CD, PFERD COMBIDISC®, COMBIDISC, COMBIDISC®, PFERD, PSG, Power Lock type II "turn on", SocAtt, Turn-On