Slipeskive - PFERD POLICLEAN® - for rustfritt stål, fjerning av glødeskall og rust, etc.

Bruksområde
  • slipeskiven egner seg til universell bruk ved omkretssliping
  • fjerning av rust, glødeskall, smuss samt fastsittende maling og lim er også mulig
  • den er egnet for bruk med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftslipere
Beskrivelse
  • universelt anvendelig slipeskive med fleksibel struktur
  • den etterlater ingen korrosive rester på arbeidsstykkets overflate, den åpne strukturen sørger for en kjøligere sliping
  • ved en kutthastighet på 15 til 20 m/s oppnår slipeskiven de beste resultatene
  • av sikkerhetsgrunner må ikke det maksimale tillatte turtallet overskrides
Teknisk informasjon
  • Beslagsmål (D x B) - 75 x 13 til 150 x 13 mm
  • Hulldiameter - 6 eller 13 mm
  • anbefalt turtall - 2000 til 5100 o/min
  • maks. tillatt turtall - 5100 til 10000 o/min
  • PE - 4 eller 6 stk.
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Beslagsmål (D x B)
Hull-Ø
anbefalt turtall
maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Beslagsmål (D x B) Hull-Ø anbefalt turtall maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
658344692075 PCLS 7513/6 75 x 13 mm 6 mm 4000 - 5100 min-¹ 10000 min-¹ 6 stk.
NOK 305,00
(NOK 50,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658344692100 PCLS 10013/13 100 x 13 mm 13 mm 3000 - 3800 min-¹ 7500 min-¹ 4 stk.
NOK 437,00
(NOK 109,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
658344692150 PCLS 15013/13 150 x 13 mm 13 mm 2000 - 2500 min-¹ 5100 min-¹ 4 stk.
NOK 698,00
(NOK 174,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipeskive, Slipeskiver, Slip Skive, Slip Skiver, PFERD slipeskive, PFERD POLICLEAN®, PFERD, POLICLEAN®, Rustfritt stål, Fjerning av glødeskall, Fjerning av rust, Skive, Skiver, fleksibel slipeskive, universell slipeskive