Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 3 mm - for stål, rustfritt stål, ikke-jernholdig metall - pakning á 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slipestiften egner seg til overflatebearbeiding, finsliping av kanter, overganger, pressdyser og turbineskovler, samt finsliping av overflater på arbeidsstykker av stål, rustfritt stål og ikke-jernholdige metaller
  • den brukes i kombinasjon med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften har en myk binding (GR) basert på elastomer med slipemiddelet edelkorund; den myke og elastiske kornbindingen gir en myk og fin slipeeffekt.
  • Slipebildet er spesielt blankt og fint; ved en skjærehastighet på 10 til 12 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Edelkorund
  • Binding - GR
  • Beslagsmål (D x T) - 4 x 8 til 12 x 20 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 3 x 30 mm
  • anbefalt turtall - 16000 til 47500 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 23800 til 71600 min-¹
  • Pakning - 10 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (14)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Mål (D x T) Kornstørrelse Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
652341200112 PF ZY 0408/3 AR 120 GR 4 x 8 mm 120 47500 min-¹ 71600 min-¹ 10 stk.
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341200512 PF ZY 0610/3 AR 120 GR 6 x 10 mm 120 32000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
NOK 490,00
(NOK 49,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341201112 PF ZY 0808/3 AR 120 GR 8 x 8 mm 120 24000 min-¹ 35800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341201120 PF ZY 0808/3 AR 220 GR 8 x 8 mm 220 24000 min-¹ 35800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341204112 PF ZY 0812/3 AR 120 GR 8 x 12 mm 120 24000 min-¹ 35800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341204120 PF ZY 0812/3 AR 220 GR 8 x 12 mm 220 24000 min-¹ 35800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341258112 PF ZY 1006/3 AR 120 GR 10 x 6 mm 120 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341207112 PF ZY 1010/3 AR 120 GR 10 x 10 mm 120 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341207120 PF ZY 1010/3 AR 220 GR 10 x 10 mm 220 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341213112 PF ZY 1015/3 AR 120 GR 10 x 15 mm 120 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341213120 PF ZY 1015/3 AR 220 GR 10 x 15 mm 220 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341264112 PF ZY 1208/3 AR 120 GR 12 x 8 mm 120 16000 min-¹ 23800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341222112 PF ZY 1212/3 AR 120 GR 12 x 12 mm 120 16000 min-¹ 23800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341228112 PF ZY 1220/3 AR 120 GR 12 x 20 mm 120 16000 min-¹ 23800 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipe stift, Slipe stifter, PFERD slipestift, PFERD Poliflex® slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, Slipestift for bøyelig aksel, Slipestift for elektrisk rettsliper, Slipestift for trykkluft-rettsliper, Edelkorund, Edelkorund-slipestift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD finslipestift, Stål, Rustfritt stål, Ikke-jernholdig metall, Stålbearbeiding, Bearbeiding av rustfritt stål, Bearbeiding av ikke-jernholdig metall