Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - Kuleform - for stål, rustfritt stål, ikke-jernholdig metall - VE 5 og 10 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Slipestiften er egnet for finsliping av kanter, overganger, avrundinger, boringer, pressformer og turbinblader på arbeidsstykker av stål, rustfritt stål og ikke-jernholdige metaller. Den brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluft-rettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften i kuleform har en myk binding (GR) basert på elastomer med slipemiddelet edelkorund. Den myke og elastiske kornbindingen gir en myk og fin slipeeffekt. Slipebilde blir spesielt blankt og fint, og ved en kuttehastighet på 10 til 12 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må maks tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Edelkorund
  • Binding - GR
  • Utførelse - Kuleform
  • Diameter - 12 til 30 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • Anbefalt turtall - 6500 til 16000 min-¹
  • Maks tillatt turtall - 9500 til 23800 min-¹
  • VE - 5 og 10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Anbefalt turtall
Maks tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652341425112
Utføring
BetegnelsePF KU 12/6 AR 120 GR
Diameter12 mm
Anbefalt turtall16000 min-¹
Maks tillatt turtall23800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 575,00
(NOK 57,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341434112
Utføring
BetegnelsePF KU 15/6 AR 120 GR
Diameter15 mm
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks tillatt turtall19000 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 575,00
(NOK 57,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341443112
Utføring
BetegnelsePF KU 20/6 AR 120 GR
Diameter20 mm
Anbefalt turtall9500 min-¹
Maks tillatt turtall14300 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 641,00
(NOK 64,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341449112
Utføring
BetegnelsePF KU 25/6 AR 120 GR
Diameter25 mm
Anbefalt turtall7500 min-¹
Maks tillatt turtall11400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 666,00
(NOK 66,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341452112
Utføring
BetegnelsePF KU 30/6 AR 120 GR
Diameter30 mm
Anbefalt turtall6500 min-¹
Maks tillatt turtall9500 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 516,00
(NOK 103,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipestift, Slipestift, PFERD Slipestift, PFERD Poliflex® Slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, Slipestift for bøyelige aksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluft-rettslipere, Edelkorund, Edelkorund-slipestift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD Finslipestift, Stål, Rustfritt stål, Ikke-jernholdig metall, Stålbearbeiding, Bearbeiding av rustfritt stål, Bearbeiding av ikke-jernholdige metaller, Kuleform, Slipestift i kuleform