Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - Kuleform - for stål, rustfritt stål, ikke-jernholdig metall - VE 5 og 10 stk. - Pris per VE

Bruksområde
  • Slipestiften er egnet for finsliping av kanter, overganger, avrundinger, boringer, pressformer og turbinblader på arbeidsstykker av stål, rustfritt stål og ikke-jernholdige metaller. Den brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluft-rettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften i kuleform har en myk binding (GR) basert på elastomer med slipemiddelet edelkorund. Den myke og elastiske kornbindingen gir en myk og fin slipeeffekt. Slipebilde blir spesielt blankt og fint, og ved en kuttehastighet på 10 til 12 m/s oppnås de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetsmessige årsaker må maks tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemidler - Edelkorund
  • Binding - GR
  • Utførelse - Kuleform
  • Diameter - 12 til 30 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • Anbefalt turtall - 6500 til 16000 min-¹
  • Maks tillatt turtall - 9500 til 23800 min-¹
  • VE - 5 og 10 stk.
  • Pris per VE
Gjennomføring (5)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Diameter
Anbefalt turtall
Maks tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Diameter Anbefalt turtall Maks tillatt turtall VE Pris eksl. moms
652341425112 PF KU 12/6 AR 120 GR 12 mm 16000 min-¹ 23800 min-¹ 10 stk.
NOK 575,00
(NOK 57,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341434112 PF KU 15/6 AR 120 GR 15 mm 12500 min-¹ 19000 min-¹ 10 stk.
NOK 575,00
(NOK 57,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341443112 PF KU 20/6 AR 120 GR 20 mm 9500 min-¹ 14300 min-¹ 10 stk.
NOK 641,00
(NOK 64,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341449112 PF KU 25/6 AR 120 GR 25 mm 7500 min-¹ 11400 min-¹ 10 stk.
NOK 666,00
(NOK 66,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341452112 PF KU 30/6 AR 120 GR 30 mm 6500 min-¹ 9500 min-¹ 5 stk.
NOK 516,00
(NOK 103,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipestift, Slipestift, PFERD Slipestift, PFERD Poliflex® Slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, Slipestift for bøyelige aksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluft-rettslipere, Edelkorund, Edelkorund-slipestift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD Finslipestift, Stål, Rustfritt stål, Ikke-jernholdig metall, Stålbearbeiding, Bearbeiding av rustfritt stål, Bearbeiding av ikke-jernholdige metaller, Kuleform, Slipestift i kuleform