Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - for stål og titan - pakningsstørrelse 5 og 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slipestiften egner seg til finsliping av flater og komponenter av herdet og seigherdet stål og titan, samt til overflatefinsliping på arbeidsstykker av varmebestandige og høyvarmebestandige legeringer. Den brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften har en hard og slitesterk binding (LR) med hvit edelkorund som slipemiddel. Den gir god slipeytelse med lang levetid, og ved en kutthastighet på 15 til 20 m/s oppnår man de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Edelkorund, hvit
  • Binding - LR
  • Mål (D x T) - 10 x 10 til 30 x 30 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • anbefalt turtall - 12500 til 38000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 19000 til 57200 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 5 og 10 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Korning
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652341210212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1010/6 AW 120 LR
Mål (D x T)10 x 10 mm
Korning120
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341216212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1015/6 AW 120 LR
Mål (D x T)10 x 15 mm
Korning120
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341219212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AW 120 LR
Mål (D x T)10 x 25 mm
Korning120
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341219220
Utføring
BetegnelsePF ZY 1025/6 AW 220 LR
Mål (D x T)10 x 25 mm
Korning220
Anbefalt turtall38000 min-¹
Maks. tillatt turtall57200 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341225212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1212/6 AW 120 LR
Mål (D x T)12 x 12 mm
Korning120
Anbefalt turtall32000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341231212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1220/6 AW 120 LR
Mål (D x T)12 x 20 mm
Korning120
Anbefalt turtall32000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341234212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1515/6 AW 120 LR
Mål (D x T)15 x 15 mm
Korning120
Anbefalt turtall25500 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341237212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1525/6 AW 120 LR
Mål (D x T)15 x 25 mm
Korning120
Anbefalt turtall25500 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341240212
Utføring
BetegnelsePF ZY 1530/6 AW 120 LR
Mål (D x T)15 x 30 mm
Korning120
Anbefalt turtall25500 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 630,00
(NOK 63,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341243212
Utføring
BetegnelsePF ZY 2020/6 AW 120 LR
Mål (D x T)20 x 20 mm
Korning120
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341246212
Utføring
BetegnelsePF ZY 2030/6 AW 120 LR
Mål (D x T)20 x 30 mm
Korning120
Anbefalt turtall19000 min-¹
Maks. tillatt turtall28600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 707,00
(NOK 70,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341249212
Utføring
BetegnelsePF ZY 2525/6 AW 120 LR
Mål (D x T)25 x 25 mm
Korning120
Anbefalt turtall15000 min-¹
Maks. tillatt turtall22900 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 620,00
(NOK 62,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652341252212
Utføring
BetegnelsePF ZY 3030/6 AW 120 LR
Mål (D x T)30 x 30 mm
Korning120
Anbefalt turtall12500 min-¹
Maks. tillatt turtall19000 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 512,00
(NOK 102,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipestift, Slipestift, PFERD Slipestift, PFERD Poliflex® Slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, finslipe, Slipestift for bøyelige aksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluftdrevne rettslipere, Edelkorund, Edelkorund-slipestift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD finslipestift, Stål, Titan, Stålbearbeiding, Titanbearbeiding