Slipestift - PFERD Poliflex® - Skaft-Ø 6 mm - for stål og titan - pakningsstørrelse 5 og 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Slipestiften egner seg til finsliping av flater og komponenter av herdet og seigherdet stål og titan, samt til overflatefinsliping på arbeidsstykker av varmebestandige og høyvarmebestandige legeringer. Den brukes sammen med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere.
Beskrivelse
  • Slipestiften har en hard og slitesterk binding (LR) med hvit edelkorund som slipemiddel. Den gir god slipeytelse med lang levetid, og ved en kutthastighet på 15 til 20 m/s oppnår man de beste resultatene med slipestiften.
  • Av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides.
Teknisk informasjon
  • Materiale slipemiddel - Edelkorund, hvit
  • Binding - LR
  • Mål (D x T) - 10 x 10 til 30 x 30 mm
  • Skaft-Ø x skaftlengde - 6 x 40 mm
  • anbefalt turtall - 12500 til 38000 min-¹
  • maks. tillatt turtall - 19000 til 57200 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 5 og 10 stk.
  • Pris per pakning
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Betegnelse
Mål (D x T)
Korning
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse Mål (D x T) Korning Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
652341210212 PF ZY 1010/6 AW 120 LR 10 x 10 mm 120 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341216212 PF ZY 1015/6 AW 120 LR 10 x 15 mm 120 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341219212 PF ZY 1025/6 AW 120 LR 10 x 25 mm 120 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341219220 PF ZY 1025/6 AW 220 LR 10 x 25 mm 220 38000 min-¹ 57200 min-¹ 10 stk.
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341225212 PF ZY 1212/6 AW 120 LR 12 x 12 mm 120 32000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341231212 PF ZY 1220/6 AW 120 LR 12 x 20 mm 120 32000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341234212 PF ZY 1515/6 AW 120 LR 15 x 15 mm 120 25500 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
NOK 517,00
(NOK 51,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341237212 PF ZY 1525/6 AW 120 LR 15 x 25 mm 120 25500 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
NOK 525,00
(NOK 52,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341240212 PF ZY 1530/6 AW 120 LR 15 x 30 mm 120 25500 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
NOK 630,00
(NOK 63,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341243212 PF ZY 2020/6 AW 120 LR 20 x 20 mm 120 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 593,00
(NOK 59,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341246212 PF ZY 2030/6 AW 120 LR 20 x 30 mm 120 19000 min-¹ 28600 min-¹ 10 stk.
NOK 707,00
(NOK 70,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341249212 PF ZY 2525/6 AW 120 LR 25 x 25 mm 120 15000 min-¹ 22900 min-¹ 10 stk.
NOK 620,00
(NOK 62,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652341252212 PF ZY 3030/6 AW 120 LR 30 x 30 mm 120 12500 min-¹ 19000 min-¹ 5 stk.
NOK 512,00
(NOK 102,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipestift, Slipestift, PFERD Slipestift, PFERD Poliflex® Slipestift, PFERD, PFERD Poliflex®, Poliflex, Poliflex®, slipe, finslipe, Slipestift for bøyelige aksler, Slipestift for elektriske rettslipere, Slipestift for trykkluftdrevne rettslipere, Edelkorund, Edelkorund-slipestift, Edelkorund-slipestift, Edelkorund slipestift, finslipe, Finslipestift, PFERD finslipestift, Stål, Titan, Stålbearbeiding, Titanbearbeiding