Slipestift - PFERD - Skaft-Ø 6 x 40 mm - Hardhet J - Sylindrisk form - for titan etc. - Pakningsstørrelse 5 og 10 stk. - Pris per pakningsstørrelse

Bruksområde
  • Slipestiften er egnet for etterbearbeiding av turbinblader og sliping av reparasjonssveiser på arbeidsstykker av titan samt nikkel- og koboltbaserte legeringer
  • den brukes innen fly-, verktøy- og formkonstruksjon
  • egnet for bruk med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere
Beskrivelse
  • slipestiften har en høy slipeeffekt kombinert med svært lang levetid
  • slipemiddelet består av en blanding av edelkorund og keramisk korn i en myk binding og har en selvslipende effekt
  • på grunn av splintringsegenskapene er slipingen kjølig
  • slipestiften oppnår best ytelse ved en kutthastighet på 30 til 50 m/s
  • av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides, og dette gjelder en åpen skaftlengde på 10 mm
Teknisk informasjon
  • Materiale - Edelkorund/keramisk korn
  • Hardhetsgrad - J
  • Form - Sylinder
  • Skaftdiameter - 6 x 40 mm
  • Kornstørrelse - 24 til 100
  • D x T - 5 x 10 til 40 x 10 mm
  • Anbefalt turtall - 22000 til 157800 min-¹
  • Maks. turtall - 23800 til 157800 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Betegnelse
D x T
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 652331106230
Utføring
BetegnelseZY 0510 6 AWCO 100 J 5 V
D x T5 x 10 mm
Kornstørrelse100
Anbefalt turtall157800 min-¹
Maks. tillatt turtall157800 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 271,00
(NOK 27,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331118336
Utføring
BetegnelseZY 1020 6 AWCO 46 J 5 V
D x T10 x 20 mm
Kornstørrelse46
Anbefalt turtall85000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 310,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331118340
Utføring
BetegnelseZY 1020 6 AWCO 80 J 5 V
D x T10 x 20 mm
Kornstørrelse80
Anbefalt turtall85000 min-¹
Maks. tillatt turtall95400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 310,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331126330
Utføring
BetegnelseZY 1620 6 AWCO 30 J 5 V
D x T16 x 20 mm
Kornstørrelse30
Anbefalt turtall55000 min-¹
Maks. tillatt turtall59600 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 369,00
(NOK 36,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331131330
Utføring
BetegnelseZY 2025 6 AWCO 30 J 5 V
D x T20 x 25 mm
Kornstørrelse30
Anbefalt turtall45000 min-¹
Maks. tillatt turtall47700 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 366,00
(NOK 36,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331133259
Utføring
BetegnelseZY 2040 6 AWCO 30 J 5 V
D x T20 x 40 mm
Kornstørrelse30
Anbefalt turtall32400 min-¹
Maks. tillatt turtall32400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331133260
Utføring
BetegnelseZY 2040 6 AWCO 46 J 5 V
D x T20 x 40 mm
Kornstørrelse46
Anbefalt turtall32400 min-¹
Maks. tillatt turtall32400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331133263
Utføring
BetegnelseZY 2040 6 AWCO 60 J 5 V
D x T20 x 40 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall32400 min-¹
Maks. tillatt turtall32400 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 477,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331326130
Utføring
BetegnelseZY 3216 6 AWCO 46 J 5 V
D x T32 x 16 mm
Kornstørrelse46
Anbefalt turtall27000 min-¹
Maks. tillatt turtall29800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 42,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331328846
Utføring
BetegnelseZY 4010 6 AWCO 46 J 5 V
D x T40 x 10 mm
Kornstørrelse46
Anbefalt turtall22000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 42,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 652331134130
Utføring
BetegnelseZY 2525 6 AWCO 30 J 5 V
D x T25 x 25 mm
Kornstørrelse30
Anbefalt turtall35000 min-¹
Maks. tillatt turtall38100 min-¹
VE10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 432,00
(NOK 43,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 652331328860
Utføring
BetegnelseZY 4010 6 AWCO 60 J 5 V
D x T40 x 10 mm
Kornstørrelse60
Anbefalt turtall22000 min-¹
Maks. tillatt turtall23800 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 42,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 652331136330
Utføring
BetegnelseZY 3232 6 AWCO 24 J 5 V
D x T32 x 32 mm
Kornstørrelse24
Anbefalt turtall25700 min-¹
Maks. tillatt turtall25700 min-¹
VE5 stk.
Produktsikkerhet
NOK 261,00
(NOK 52,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipespiss, Slipespisser, Slipespiss, Slipespisser, slipe, finslipe, Slipemaskin, Elektrisk sliper, Bøyelige aksler, Bøyelig aksel, Trykkluftrettsliper, Flyindustri, Verktøyproduksjon, Formproduksjon, Titan, Nikkel, Kobolt, Slipestift for titan, Slipestift for nikkel, Slipestift for kobolt, PFERD slipestift, PFERD slipestift, PFERD slipespiss, PFERD slipespisser, PFERD slipespiss, PFERD slipespisser, PFERD, Edelkorundslipestift, Edelkorund slipestift, Edelkorund, Keramisk korn, Slipestift av edelkorund og keramisk korn, Hardhetsgrad J, Slipestift hardhetsgrad J, Slipestift J, Slipestift hardhet J