Slipestift - PFERD - Skaft-Ø 6 x 40 mm - Hardhet J - Sylindrisk form - for titan etc. - Pakningsstørrelse 5 og 10 stk. - Pris per pakningsstørrelse

Bruksområde
  • Slipestiften er egnet for etterbearbeiding av turbinblader og sliping av reparasjonssveiser på arbeidsstykker av titan samt nikkel- og koboltbaserte legeringer
  • den brukes innen fly-, verktøy- og formkonstruksjon
  • egnet for bruk med bøyelig aksel, elektriske rettslipere og trykkluftdrevne rettslipere
Beskrivelse
  • slipestiften har en høy slipeeffekt kombinert med svært lang levetid
  • slipemiddelet består av en blanding av edelkorund og keramisk korn i en myk binding og har en selvslipende effekt
  • på grunn av splintringsegenskapene er slipingen kjølig
  • slipestiften oppnår best ytelse ved en kutthastighet på 30 til 50 m/s
  • av sikkerhetshensyn må maksimalt tillatt turtall ikke overskrides, og dette gjelder en åpen skaftlengde på 10 mm
Teknisk informasjon
  • Materiale - Edelkorund/keramisk korn
  • Hardhetsgrad - J
  • Form - Sylinder
  • Skaftdiameter - 6 x 40 mm
  • Kornstørrelse - 24 til 100
  • D x T - 5 x 10 til 40 x 10 mm
  • Anbefalt turtall - 22000 til 157800 min-¹
  • Maks. turtall - 23800 til 157800 min-¹
  • Pakningsstørrelse - 5 og 10 stk.
Gjennomføring (13)
avgrensning utvalg
Betegnelse
D x T
Kornstørrelse
Anbefalt turtall
Maks. tillatt turtall
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Betegnelse D x T Kornstørrelse Anbefalt turtall Maks. tillatt turtall VE Pris eksl. moms
652331106230 ZY 0510 6 AWCO 100 J 5 V 5 x 10 mm 100 157800 min-¹ 157800 min-¹ 10 stk.
NOK 271,00
(NOK 27,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331118336 ZY 1020 6 AWCO 46 J 5 V 10 x 20 mm 46 85000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
NOK 310,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331118340 ZY 1020 6 AWCO 80 J 5 V 10 x 20 mm 80 85000 min-¹ 95400 min-¹ 10 stk.
NOK 310,00
(NOK 31,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331126330 ZY 1620 6 AWCO 30 J 5 V 16 x 20 mm 30 55000 min-¹ 59600 min-¹ 10 stk.
NOK 369,00
(NOK 36,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331131330 ZY 2025 6 AWCO 30 J 5 V 20 x 25 mm 30 45000 min-¹ 47700 min-¹ 10 stk.
NOK 366,00
(NOK 36,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331133259 ZY 2040 6 AWCO 30 J 5 V 20 x 40 mm 30 32400 min-¹ 32400 min-¹ 10 stk.
NOK 477,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331133260 ZY 2040 6 AWCO 46 J 5 V 20 x 40 mm 46 32400 min-¹ 32400 min-¹ 10 stk.
NOK 477,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331133263 ZY 2040 6 AWCO 60 J 5 V 20 x 40 mm 60 32400 min-¹ 32400 min-¹ 10 stk.
NOK 477,00
(NOK 47,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331326130 ZY 3216 6 AWCO 46 J 5 V 32 x 16 mm 46 27000 min-¹ 29800 min-¹ 5 stk.
NOK 211,00
(NOK 42,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331328846 ZY 4010 6 AWCO 46 J 5 V 40 x 10 mm 46 22000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
NOK 211,00
(NOK 42,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331134130 ZY 2525 6 AWCO 30 J 5 V 25 x 25 mm 30 35000 min-¹ 38100 min-¹ 10 stk.
NOK 432,00
(NOK 43,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet
652331328860 ZY 4010 6 AWCO 60 J 5 V 40 x 10 mm 60 22000 min-¹ 23800 min-¹ 5 stk.
NOK 211,00
(NOK 42,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
652331136330 ZY 3232 6 AWCO 24 J 5 V 32 x 32 mm 24 25700 min-¹ 25700 min-¹ 5 stk.
NOK 261,00
(NOK 52,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Slipestift, Slipestift, Slipespiss, Slipespisser, Slipespiss, Slipespisser, slipe, finslipe, Slipemaskin, Elektrisk sliper, Bøyelige aksler, Bøyelig aksel, Trykkluftrettsliper, Flyindustri, Verktøyproduksjon, Formproduksjon, Titan, Nikkel, Kobolt, Slipestift for titan, Slipestift for nikkel, Slipestift for kobolt, PFERD slipestift, PFERD slipestift, PFERD slipespiss, PFERD slipespisser, PFERD slipespiss, PFERD slipespisser, PFERD, Edelkorundslipestift, Edelkorund slipestift, Edelkorund, Keramisk korn, Slipestift av edelkorund og keramisk korn, Hardhetsgrad J, Slipestift hardhetsgrad J, Slipestift J, Slipestift hardhet J