Småflatevalse ClassicTOP velour - Kjerndiameter 16 mm - Bredde 5 til 15 cm - Pakningsenhet 10 stk. - Pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Småflatevalsen ClassicTOP velour er egnet for Classic-LH-lakk.
Beskrivelse
  • Småflatevalsen ClassicTOP velour har en kjerndiameter på 16 mm.
Teknisk informasjon
  • Kjerndiameter - 16 mm
  • Tråddiameter - 6 mm
  • Lughøyde - 4 mm
  • Bredde - 5 til 15 cm
  • Pakningsenhet - 10 stk.
  • Pris per pakningsenhet
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Bredde
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Bredde VE Pris eksl. moms
105321605005 5 cm 10 stk.
NOK 271,00
(NOK 27,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
105321610005 10 cm 10 stk.
NOK 365,00
(NOK 36,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
105321615005 15 cm 10 stk.
NOK 496,00
(NOK 49,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Storch, lakkrull, lakkrull, rull, ruller, lakkvalse, skumgummivalse, skum, lakkrull, lakkruller, valserull, valseruller