Søylefot - stål - påskrudd - varmforsinket - med rørhylse - pris per forpakning

Bruksområde
  • Søylefoten er egnet for bruk i industri, håndverk og privatboliger.
Beskrivelse
  • Søylefoten er beregnet for påskruing og er utstyrt med en rørhylse.
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - varmforsinket
  • Materialtykkelse - 2 mm eller 3 mm
  • Antall hull - 6
  • Pris per forpakning
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
A1/A2
B
C1/C2
Materialtykkelse
Stolpemål
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38244x231169
Utføring
A1/A2100/101 mm
B90 mm
C1/C280/95 mm
Materialtykkelse2 mm
Stolpemål10 cm
VE12 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.270,00
(NOK 189,17 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38244x231176
Utføring
A1/A2120/121 mm
B100 mm
C1/C280/95 mm
Materialtykkelse2 mm
Stolpemål12 cm
VE12 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.600,00
(NOK 216,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38244x231183
Utføring
A1/A2140/141 mm
B120 mm
C1/C280/95 mm
Materialtykkelse3 mm
Stolpemål14 cm
VE12 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.860,00
(NOK 238,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38244x231190
Utføring
A1/A2160/161 mm
B140 mm
C1/C280/95 mm
Materialtykkelse3 mm
Stolpemål16 cm
VE8 stk
Produktsikkerhet
NOK 2.750,00
(NOK 343,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38244x231206
Utføring
A1/A2180/181 mm
B160 mm
C1/C280/95 mm
Materialtykkelse3 mm
Stolpemål18 cm
VE8 stk
Produktsikkerhet
NOK 3.560,00
(NOK 445,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38244x231213
Utføring
A1/A2200/201 mm
B180 mm
C1/C280/95 mm
Materialtykkelse3 mm
Stolpemål20 cm
VE4 stk
Produktsikkerhet
NOK 1.920,00
(NOK 480,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Søylefot, Søyleføtter, Søylefot, Søylefot Vormann, Søylefot varmforsinket, Søylefot påskrudd, Søylefot med rørhylse, 071327100 Vormann, 071327120 Vormann, 071327140 Vormann, 071327160 Vormann, 071327180 Vormann, 071327200 Vormann, Vormann, Bjelkestøtte, Bjelkebærer