Sponplateskrue FPF-LZ ZPF - Gjenge Ø 3,0-6,0 - Stjernespor PZ - Helgjenge - PE 200/500 stk.

Bruksområde
  • Sponplateskruen Power-Fast FPF-LZ ZPF er egnet for sammenføyning av metall mot treverk, for eksempel ved montering av metallbeslag, vinkler eller bjelkesko
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-LZ ZPF er en blåpassivert skrue med helgjenge, stjernespor, linsehode og høyytelses glidbelegg
  • Raskt bitt takket være den unike Power-Fast-gjengen. Denne går helt ut til skruespissen
  • Enkel å skru inn på grunn av innovativ gjengegeometri
  • Høy sikkerhet med ETA-godkjenning
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisk forsinket, blåpassivert
  • Drevtype - Stjernespor PZ
Gjennomføring (19)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/helgjenge
Drev
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165251502
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde/helgjenge12 mm
DrevPZ1
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 135,00
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165251603
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde/helgjenge15 mm
DrevPZ1
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 151,00
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165251701
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/helgjenge20 mm
DrevPZ1
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 166,00
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165251801
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/helgjenge25 mm
DrevPZ1
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 182,00
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165251901
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde16 mm
Gjengelengde/helgjenge12 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 130,97
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,97
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165252001
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde/helgjenge15 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 188,00
(NOK 0,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165252101
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/helgjenge20 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 208,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165252201
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/helgjenge25 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 245,00
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165252401
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/helgjenge30 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 264,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165252301
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/helgjenge35 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 289,00
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165252601
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/helgjenge20 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 245,00
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165252701
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/helgjenge25 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 213,32
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,32
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165252901
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/helgjenge35 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 337,00
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165253001
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde/helgjenge40 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 274,54
(NOK 0,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,54
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165253401
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/helgjenge30 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 364,00
(NOK 0,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165253501
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/helgjenge35 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 396,00
(NOK 0,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165253601
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde/helgjenge40 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 507,00
(NOK 1,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165254001
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/helgjenge35 mm
DrevPZ2
Forpakningsenhet500 stk.
Produktsikkerhet
NOK 513,00
(NOK 1,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165254501
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde/helgjenge55 mm
DrevPZ3
Forpakningsenhet200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 392,00
(NOK 1,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue FPF-LZ ZPF, Fischer FPF-LZ ZPF, Sponplateskrue Fischer Power-Fast, Sponplateskrue med stjernespor, Sponplateskrue med kryssspor, FPF-LZ ZPF, Fischer festesystem, Skrue, Fischer skrue, Sponplateskrue med stjernespor, Sponplateskrue med stjernespor