Sponplateskrue FPF-LZ ZPF - Gjenge Ø 3,0-6,0 - Stjernespor PZ - Helgjenge - PE 200/500 stk.

Bruksområde
  • Sponplateskruen Power-Fast FPF-LZ ZPF er egnet for sammenføyning av metall mot treverk, for eksempel ved montering av metallbeslag, vinkler eller bjelkesko
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-LZ ZPF er en blåpassivert skrue med helgjenge, stjernespor, linsehode og høyytelses glidbelegg
  • Raskt bitt takket være den unike Power-Fast-gjengen. Denne går helt ut til skruespissen
  • Enkel å skru inn på grunn av innovativ gjengegeometri
  • Høy sikkerhet med ETA-godkjenning
Teknisk informasjon
  • Materiale - galvanisk forsinket, blåpassivert
  • Drevtype - Stjernespor PZ
Gjennomføring (19)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/helgjenge
Drev
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenge Ø Lengde Gjengelengde/helgjenge Drev Forpakningsenhet Pris eksl. moms
928165251502 3,0 mm 16 mm 12 mm PZ1 500 stk.
NOK 135,00
(NOK 0,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165251603 3,0 mm 20 mm 15 mm PZ1 500 stk.
NOK 151,00
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165251701 3,0 mm 25 mm 20 mm PZ1 500 stk.
NOK 166,00
(NOK 0,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165251801 3,0 mm 30 mm 25 mm PZ1 500 stk.
NOK 182,00
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165251901 3,5 mm 16 mm 12 mm PZ2 500 stk.
NOK 130,97
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,97
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252001 3,5 mm 20 mm 15 mm PZ2 500 stk.
NOK 188,00
(NOK 0,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252101 3,5 mm 25 mm 20 mm PZ2 500 stk.
NOK 208,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252201 3,5 mm 30 mm 25 mm PZ2 500 stk.
NOK 245,00
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252401 3,5 mm 35 mm 30 mm PZ2 500 stk.
NOK 264,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252301 3,5 mm 40 mm 35 mm PZ2 500 stk.
NOK 289,00
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252601 4,0 mm 25 mm 20 mm PZ2 500 stk.
NOK 245,00
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252701 4,0 mm 30 mm 25 mm PZ2 500 stk.
NOK 213,32
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,32
Produktsikkerhet Tilbehør
928165252901 4,0 mm 40 mm 35 mm PZ2 500 stk.
NOK 337,00
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165253001 4,0 mm 45 mm 40 mm PZ2 500 stk.
NOK 274,54
(NOK 0,55 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,54
Produktsikkerhet Tilbehør
928165253401 4,5 mm 35 mm 30 mm PZ2 500 stk.
NOK 364,00
(NOK 0,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165253501 4,5 mm 40 mm 35 mm PZ2 500 stk.
NOK 396,00
(NOK 0,79 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165253601 4,5 mm 45 mm 40 mm PZ2 200 stk.
NOK 507,00
(NOK 1,01 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165254001 5,0 mm 40 mm 35 mm PZ2 500 stk.
NOK 513,00
(NOK 1,03 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165254501 6,0 mm 60 mm 55 mm PZ3 200 stk.
NOK 392,00
(NOK 1,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue FPF-LZ ZPF, Fischer FPF-LZ ZPF, Sponplateskrue Fischer Power-Fast, Sponplateskrue med stjernespor, Sponplateskrue med kryssspor, FPF-LZ ZPF, Fischer festesystem, Skrue, Fischer skrue, Sponplateskrue med stjernespor, Sponplateskrue med stjernespor