Sponplateskrue FPF-SZ A2F - Gjenge Ø 3,0-5,0 mm - Kryssspor PZ - Fullgjenge - PK 100-300 stk

Bruksområde
  • Sponplateskruen FPF-SZ A2F egner seg for festing av bærende komponenter i belagt treverk, hardtre, bartre og treforbindere. For eksempel ved alle treforbindere utendørs, pergolaer, gjerder, fasader, lekeapparater samt dør- og metallbeslag.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ A2F i rustfritt stål A2 er en skrue med fullgjenge og krysssporfeste. Forsenket hode muliggjør overflatejevn montering i treverk. Utførelsen med delgjenge muliggjør fast sammentrekking av treelementer.
  • Høyytelses glidebelegg
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål A2
  • Drift - PZ1/PZ2
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/fullgjenge
Drift
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165713810
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/fullgjenge20 mm
DriftPZ1
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 87,75
(NOK 0,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,65
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165714010
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/fullgjenge25 mm
DriftPZ1
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 89,69
(NOK 0,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,89
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165714201
Utføring
Gjenge Ø3,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/fullgjenge30 mm
DriftPZ1
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 119,32
(NOK 1,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,32
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165714901
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde/fullgjenge15 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold300 stk
Produktsikkerhet
NOK 267,15
(NOK 0,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,15
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165715101
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/fullgjenge20 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold300 stk
Produktsikkerhet
NOK 290,84
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,84
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165715201
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/fullgjenge25 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 93,03
(NOK 0,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,93
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165715401
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/fullgjenge30 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 103,81
(NOK 1,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165716001
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde20 mm
Gjengelengde/fullgjenge15 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 105,07
(NOK 1,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,57
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165716301
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde25 mm
Gjengelengde/fullgjenge20 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold300 stk
Produktsikkerhet
NOK 324,17
(NOK 1,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,17
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165716601
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/fullgjenge25 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold300 stk
Produktsikkerhet
NOK 373,82
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,82
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165718301
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/fullgjenge25 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 134,14
(NOK 1,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165718501
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/fullgjenge30 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold100 stk
Produktsikkerhet
NOK 148,87
(NOK 1,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,87
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165718901
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde/fullgjenge35 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold300 stk
Produktsikkerhet
NOK 473,81
(NOK 1,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165721001
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde30 mm
Gjengelengde/fullgjenge25 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 283,01
(NOK 1,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,01
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165721301
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde/fullgjenge30 mm
DriftPZ2
Pakningsinnhold200 stk
Produktsikkerhet
NOK 315,72
(NOK 1,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,72
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue FPF-SZ A2F, Fischer skruer, Fischer festesystemer, Klaus Fischer, Fischer Spax, Spax-skrue, FPF-SZ A2F, Fischer A2 skruer