Sponplateskrue FPF-SZ A2F - Gjenge Ø 3,0-5,0 mm - Kryssspor PZ - Fullgjenge - PK 100-300 stk

Bruksområde
  • Sponplateskruen FPF-SZ A2F egner seg for festing av bærende komponenter i belagt treverk, hardtre, bartre og treforbindere. For eksempel ved alle treforbindere utendørs, pergolaer, gjerder, fasader, lekeapparater samt dør- og metallbeslag.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ A2F i rustfritt stål A2 er en skrue med fullgjenge og krysssporfeste. Forsenket hode muliggjør overflatejevn montering i treverk. Utførelsen med delgjenge muliggjør fast sammentrekking av treelementer.
  • Høyytelses glidebelegg
Teknisk informasjon
  • Materiale - Rustfritt stål A2
  • Drift - PZ1/PZ2
Gjennomføring (15)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde/fullgjenge
Drift
Pakningsinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenge Ø Lengde Gjengelengde/fullgjenge Drift Pakningsinnhold Pris eksl. moms
928165713810 3,0 mm 25 mm 20 mm PZ1 100 stk
NOK 87,75
(NOK 0,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,65
Produktsikkerhet Tilbehør
928165714010 3,0 mm 30 mm 25 mm PZ1 100 stk
NOK 89,69
(NOK 0,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,89
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165714201 3,0 mm 35 mm 30 mm PZ1 100 stk
NOK 119,32
(NOK 1,19 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,32
Produktsikkerhet Tilbehør
928165714901 3,5 mm 20 mm 15 mm PZ2 300 stk
NOK 267,15
(NOK 0,89 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,15
Produktsikkerhet Tilbehør
928165715101 3,5 mm 25 mm 20 mm PZ2 300 stk
NOK 290,84
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,84
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165715201 3,5 mm 30 mm 25 mm PZ2 100 stk
NOK 93,03
(NOK 0,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 4,93
Produktsikkerhet Tilbehør
928165715401 3,5 mm 35 mm 30 mm PZ2 100 stk
NOK 103,81
(NOK 1,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,51
Produktsikkerhet Tilbehør
928165716001 4,0 mm 20 mm 15 mm PZ2 100 stk
NOK 105,07
(NOK 1,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,57
Produktsikkerhet Tilbehør
928165716301 4,0 mm 25 mm 20 mm PZ2 300 stk
NOK 324,17
(NOK 1,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,17
Produktsikkerhet Tilbehør
928165716601 4,0 mm 30 mm 25 mm PZ2 300 stk
NOK 373,82
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,82
Produktsikkerhet Tilbehør
928165718301 4,5 mm 30 mm 25 mm PZ2 100 stk
NOK 134,14
(NOK 1,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,14
Produktsikkerhet Tilbehør
928165718501 4,5 mm 35 mm 30 mm PZ2 100 stk
NOK 148,87
(NOK 1,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 7,87
Produktsikkerhet Tilbehør
928165718901 4,5 mm 40 mm 35 mm PZ2 300 stk
NOK 473,81
(NOK 1,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,81
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165721001 5,0 mm 30 mm 25 mm PZ2 200 stk
NOK 283,01
(NOK 1,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,01
Produktsikkerhet Tilbehør
928165721301 5,0 mm 35 mm 30 mm PZ2 200 stk
NOK 315,72
(NOK 1,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,72
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue FPF-SZ A2F, Fischer skruer, Fischer festesystemer, Klaus Fischer, Fischer Spax, Spax-skrue, FPF-SZ A2F, Fischer A2 skruer