Sponplateskrue FPF-SZ A2P - Gjenge Ø 3,5-6,0 - Krysskjerf PZ - Delgjenge - VE 50-300 stk.

Bruksområde
  • fischer sponplateskruen er egnet for feste av bærende komponenter i belagt tre, hardtre, bartre og treforbinder. For eksempel ved carport-montering og balkongbygging.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ ZPP i rustfritt stål A2 er en skrue med delgjenge og krysskjerf-feste. Senkhodet muliggjør overflateplan montering i tre. Utførelsen med delgjenge muliggjør fast sammentrekning av treelementer.
  • Nøyaktig og flisfri overflatefinish er sikret uten at skruen rives av, selv ved Skrukoblinger nær kanten.
  • Høy sikkerhet gjennom ETA-godkjenning.
  • Sparer krefter og batterikapasitet. I tillegg reduserer skaftfreseribber innskruingsmotstanden.
Teknisk informasjon
  • Drivtyper - PZ1/PZ2
  • Materiale - Rustfritt stål A2
Gjennomføring (30)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde delgjenge
Drev
Emballasjeinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Gjenge Ø Lengde Gjengelengde delgjenge Drev Emballasjeinnhold Pris eksl. moms
928165715610 3,5 mm 35 mm 40 mm PZ2 100 stk.
NOK 96,51
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,51
Produktsikkerhet Tilbehør
928165715801 3,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 100 stk.
NOK 116,14
(NOK 1,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,14
Produktsikkerhet Tilbehør
928165717101 4,0 mm 35 mm 24 mm PZ2 300 stk.
NOK 448,80
(NOK 1,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,80
Produktsikkerhet Tilbehør
928165717401 4,0 mm 40 mm 24 mm PZ2 200 stk.
NOK 239,73
(NOK 1,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,73
Produktsikkerhet Tilbehør
928165718001 4,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 200 stk.
NOK 249,21
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,21
Produktsikkerhet Tilbehør
928165717701 4,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stk.
NOK 275,63
(NOK 1,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,63
Produktsikkerhet Tilbehør
928165718101 4,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 100 stk.
NOK 315,13
(NOK 3,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,13
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165718201 4,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 100 stk.
NOK 230,18
(NOK 2,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,18
Produktsikkerhet Tilbehør
928165719201 4,5 mm 40 mm 24 mm PZ2 300 stk.
NOK 488,81
(NOK 1,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,81
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165719501 4,5 mm 45 mm 30 mm PZ2 200 stk.
NOK 335,80
(NOK 1,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,80
Produktsikkerhet Tilbehør
928165719801 4,5 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stk.
NOK 342,14
(NOK 1,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,14
Produktsikkerhet Tilbehør
928165720001 4,5 mm 60 mm 36 mm PZ2 100 stk.
NOK 224,90
(NOK 2,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,90
Produktsikkerhet Tilbehør
928165720301 4,5 mm 70 mm 42 mm PZ2 100 stk.
NOK 257,64
(NOK 2,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,64
Produktsikkerhet Tilbehør
928165721601 5,0 mm 40 mm 24 mm PZ2 200 stk.
NOK 341,09
(NOK 1,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,09
Produktsikkerhet Tilbehør
928165721901 5,0 mm 45 mm 30 mm PZ2 200 stk.
NOK 387,53
(NOK 1,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,53
Produktsikkerhet Tilbehør
928165722201 5,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 200 stk.
NOK 424,51
(NOK 2,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,51
Produktsikkerhet Tilbehør
928165722501 5,0 mm 60 mm 36 mm PZ2 100 stk.
NOK 242,86
(NOK 2,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,86
Produktsikkerhet Tilbehør
928165722801 5,0 mm 70 mm 42 mm PZ2 100 stk.
NOK 372,68
(NOK 3,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,68
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165723101 5,0 mm 80 mm 50 mm PZ2 50 stk.
NOK 440,33
(NOK 8,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,33
Produktsikkerhet Tilbehør
928165723501 5,0 mm 100 mm 60 mm PZ2 50 stk.
NOK 313,64
(NOK 6,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,64
Produktsikkerhet Tilbehør
928165723701 6,0 mm 40 mm 24 mm PZ3 100 stk.
NOK 412,76
(NOK 4,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 21,76
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165724101 6,0 mm 50 mm 30 mm PZ2 100 stk.
NOK 436,12
(NOK 4,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,12
Produktsikkerhet Tilbehør
928165724401 6,0 mm 60 mm 36 mm PZ3 100 stk.
NOK 446,69
(NOK 4,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,69
Produktsikkerhet Tilbehør
928165724701 6,0 mm 70 mm 42 mm PZ3 100 stk.
NOK 463,58
(NOK 4,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,58
Produktsikkerhet Tilbehør
928165725001 6,0 mm 80 mm 50 mm PZ3 100 stk.
NOK 484,70
(NOK 4,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,70
Produktsikkerhet Tilbehør
928165725201 6,0 mm 90 mm 60 mm PZ3 50 stk.
NOK 287,26
(NOK 5,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,26
Produktsikkerhet Tilbehør
928165725501 6,0 mm 100 mm 60 mm PZ3 100 stk.
NOK 570,26
(NOK 5,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 30,26
Produktsikkerhet Tilbehør
928165725801 6,0 mm 120 mm 70 mm PZ3 100 stk.
NOK 692,70
(NOK 6,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 36,70
Produktsikkerhet Tilbehør
928165726001 6,0 mm 140 mm 70 mm PZ3 50 stk.
NOK 741,12
(NOK 14,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 52,12
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
928165726201 6,0 mm 160 mm 70 mm PZ3 50 stk.
NOK 902,48
(NOK 18,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 63,48
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Produktsikkerhet Tilbehør
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue, fischer sponplateskrue FPF-SZ A2P, Sponplateskrue FPF-SZ A2P, Sponplateskrue FHT, Sponplateskrue FHT-SZ, FPF-SZ A2P, SZ A2P, Sponplateskrue, Forbindelsesteknikk, Festeteknikk, Fischer festeteknikk, FPF-SZ A2P