Sponplateskrue FPF-SZ A2P - Gjenge Ø 3,5-6,0 - Krysskjerf PZ - Delgjenge - VE 50-300 stk.

Bruksområde
  • fischer sponplateskruen er egnet for feste av bærende komponenter i belagt tre, hardtre, bartre og treforbinder. For eksempel ved carport-montering og balkongbygging.
Beskrivelse
  • fischer Power-Fast FPF-SZ ZPP i rustfritt stål A2 er en skrue med delgjenge og krysskjerf-feste. Senkhodet muliggjør overflateplan montering i tre. Utførelsen med delgjenge muliggjør fast sammentrekning av treelementer.
  • Nøyaktig og flisfri overflatefinish er sikret uten at skruen rives av, selv ved Skrukoblinger nær kanten.
  • Høy sikkerhet gjennom ETA-godkjenning.
  • Sparer krefter og batterikapasitet. I tillegg reduserer skaftfreseribber innskruingsmotstanden.
Teknisk informasjon
  • Drivtyper - PZ1/PZ2
  • Materiale - Rustfritt stål A2
Gjennomføring (30)
avgrensning utvalg
Gjenge Ø
Lengde
Gjengelengde delgjenge
Drev
Emballasjeinnhold
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 928165715610
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde delgjenge40 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 96,51
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 5,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165715801
Utføring
Gjenge Ø3,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenge24 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 116,14
(NOK 1,16 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 6,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165717101
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde35 mm
Gjengelengde delgjenge24 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 448,80
(NOK 1,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165717401
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenge24 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 239,73
(NOK 1,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,73
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165718001
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 249,21
(NOK 1,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,21
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165717701
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 275,63
(NOK 1,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 14,63
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165718101
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenge36 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 315,13
(NOK 3,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,13
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165718201
Utføring
Gjenge Ø4,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenge42 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 230,18
(NOK 2,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,18
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165719201
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenge24 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold300 stk.
Produktsikkerhet
NOK 488,81
(NOK 1,63 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,81
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165719501
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 335,80
(NOK 1,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 17,80
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165719801
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 342,14
(NOK 1,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,14
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165720001
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenge36 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 224,90
(NOK 2,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 11,90
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165720301
Utføring
Gjenge Ø4,5 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenge42 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 257,64
(NOK 2,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 13,64
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165721601
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenge24 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 341,09
(NOK 1,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 18,09
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165721901
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde45 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 387,53
(NOK 1,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 20,53
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165722201
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold200 stk.
Produktsikkerhet
NOK 424,51
(NOK 2,12 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 22,51
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165722501
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenge36 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 242,86
(NOK 2,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 12,86
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165722801
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenge42 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 372,68
(NOK 3,73 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 19,68
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165723101
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde delgjenge50 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 440,33
(NOK 8,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,33
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165723501
Utføring
Gjenge Ø5,0 mm
Lengde100 mm
Gjengelengde delgjenge60 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 313,64
(NOK 6,27 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 16,64
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165723701
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde40 mm
Gjengelengde delgjenge24 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 412,76
(NOK 4,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 21,76
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165724101
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde50 mm
Gjengelengde delgjenge30 mm
DrevPZ2
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 436,12
(NOK 4,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,12
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165724401
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde60 mm
Gjengelengde delgjenge36 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 446,69
(NOK 4,47 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 23,69
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165724701
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde70 mm
Gjengelengde delgjenge42 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 463,58
(NOK 4,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 24,58
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165725001
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde80 mm
Gjengelengde delgjenge50 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 484,70
(NOK 4,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 25,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165725201
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde90 mm
Gjengelengde delgjenge60 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 287,26
(NOK 5,75 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 15,26
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165725501
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde100 mm
Gjengelengde delgjenge60 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 570,26
(NOK 5,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 30,26
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165725801
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde120 mm
Gjengelengde delgjenge70 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 692,70
(NOK 6,93 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 36,70
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 928165726001
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde140 mm
Gjengelengde delgjenge70 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 741,12
(NOK 14,82 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 52,12
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Artikkelnummer: 928165726201
Utføring
Gjenge Ø6,0 mm
Lengde160 mm
Gjengelengde delgjenge70 mm
DrevPZ3
Emballasjeinnhold50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 902,48
(NOK 18,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Materiell tilleggsavgift inkludert: NOK 63,48
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Denne varen er tilfeldig utsolgt
Tilbehør
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Sponplateskrue, fischer sponplateskrue FPF-SZ A2P, Sponplateskrue FPF-SZ A2P, Sponplateskrue FHT, Sponplateskrue FHT-SZ, FPF-SZ A2P, SZ A2P, Sponplateskrue, Forbindelsesteknikk, Festeteknikk, Fischer festeteknikk, FPF-SZ A2P