Sponplateskrue - SPAX® - med senkhode og helgjenge - Pris per pakke

Bruksområde
  • Sponplateskruen er optimal for universell bruk.
Beskrivelse
  • Sponplateskruen har et SPAX® MULTI-hode og SPAX® 4CUT-spiss, er herdet og har et glidbelegg.
  • Sponplateskruen leveres i salgsforpakning med åpning for enkel uttak og gjenlukkbart lokk.
Teknisk informasjon
  • Materiale - forsinket, gulgjennomgått (passivert) A2L
  • Kryssspor Z
  • Pris per pakke
Gjennomføring (40)
avgrensning utvalg
Dimensjon
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjon VE Pris eksl. moms
4003530004643 2,5 x 12 mm 1 000 stk.
NOK 319,00
(NOK 0,32 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004650 2,5 x 16 mm 1 000 stk.
NOK 335,00
(NOK 0,34 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004667 2,5 x 20 mm 1 000 stk.
NOK 361,00
(NOK 0,36 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004674 2,5 x 25 mm 1 000 stk.
NOK 390,00
(NOK 0,39 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004681 3,0 x 10 mm 1 000 stk.
NOK 377,00
(NOK 0,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004711 3,0 x 20 mm 1 000 stk.
NOK 259,00
(NOK 0,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004728 3,0 x 25 mm 1 000 stk.
NOK 431,00
(NOK 0,43 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004735 3,0 x 30 mm 1 000 stk.
NOK 528,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004773 3,5 x 12 mm 1 000 stk.
NOK 419,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004780 3,5 x 16 mm 1 000 stk.
NOK 296,00
(NOK 0,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004797 3,5 x 20 mm 1 000 stk.
NOK 306,00
(NOK 0,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004803 3,5 x 25 mm 1 000 stk.
NOK 377,00
(NOK 0,38 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004810 3,5 x 30 mm 1 000 stk.
NOK 422,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004827 3,5 x 35 mm 1 000 stk.
NOK 583,00
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004834 3,5 x 40 mm 1 000 stk.
NOK 705,00
(NOK 0,71 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004858 3,5 x 50 mm 500 stk.
NOK 425,00
(NOK 0,85 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004865 4,0 x 12 mm 1 000 stk.
NOK 528,00
(NOK 0,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004872 4,0 x 16 mm 1 000 stk.
NOK 419,00
(NOK 0,42 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004889 4,0 x 20 mm 1 000 stk.
NOK 444,00
(NOK 0,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004896 4,0 x 25 mm 1 000 stk.
NOK 492,00
(NOK 0,49 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004902 4,0 x 30 mm 1 000 stk.
NOK 576,00
(NOK 0,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004919 4,0 x 35 mm 1 000 stk.
NOK 624,00
(NOK 0,62 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004926 4,0 x 40 mm 1 000 stk.
NOK 670,00
(NOK 0,67 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004933 4,0 x 45 mm 500 stk.
NOK 380,00
(NOK 0,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530004964 4,0 x 60 mm 500 stk.
NOK 631,00
(NOK 1,26 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005008 4,5 x 25 mm 1 000 stk.
NOK 440,00
(NOK 0,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005022 4,5 x 35 mm 500 stk.
NOK 407,00
(NOK 0,81 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005039 4,5 x 40 mm 500 stk.
NOK 287,00
(NOK 0,57 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005046 4,5 x 45 mm 500 stk.
NOK 483,00
(NOK 0,97 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005053 4,5 x 50 mm 500 stk.
NOK 360,00
(NOK 0,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005084 4,5 x 70 mm 500 stk.
NOK 879,00
(NOK 1,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005114 5,0 x 20 mm 1 000 stk.
NOK 1.080,00
(NOK 1,08 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005121 5,0 x 25 mm 1 000 stk.
NOK 1.180,00
(NOK 1,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005138 5,0 x 30 mm 500 stk.
NOK 520,00
(NOK 1,04 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005145 5,0 x 35 mm 500 stk.
NOK 575,00
(NOK 1,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005152 5,0 x 40 mm 500 stk.
NOK 618,00
(NOK 1,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005176 5,0 x 50 mm 500 stk.
NOK 568,00
(NOK 1,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005190 5,0 x 60 mm 500 stk.
NOK 755,00
(NOK 1,51 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005206 5,0 x 70 mm 200 stk.
NOK 389,00
(NOK 1,95 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
4003530005213 5,0 x 80 mm 200 stk.
NOK 470,00
(NOK 2,35 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: sponplateskrue, sponplate-skrue, sponplateskruer, sponplate-skruer, sponplateskrue spax, sponplateskrue med senkhode, sponplateskrue helgjenge, sponplateskrue kryss, sponplateskrue krysspor, sponplateskrue glidbelegg, sponplateskrue forsinket, sponplateskrue gulgjennomgått, sponplateskrue herdet, sponplateskrue 4cut, sponplateskrue multi-hode, sponplateskrue salgsforpakning, spaxskruer, spaxskrue, Skrue, Skruer, Sponplate, Sponplater, Verktøy, Verktøy