Stabelhengsler - stål - lett - forpakning 6 stk eller 10 stk

Bruksområde
  • Stabelhengsler egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Lett
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - forsinket eller kataforese
  • Forpakning 6 stk eller 10 stk
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Type
A
B
Forpakningsenhet
Skruer
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38240x321464
Utføring
Typekataforese
A200 mm
B35 mm
Forpakningsenhet6 stk
Skruer1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 326,00
(NOK 54,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320018
Utføring
Typeforsinket
A200 mm
B35 mm
Forpakningsenhet10 stk
Skruer1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 319,00
(NOK 31,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321471
Utføring
Typekataforese
A250 mm
B35 mm
Forpakningsenhet6 stk
Skruer1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 353,00
(NOK 58,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x3200023
Utføring
Typeforsinket
A250 mm
B35 mm
Forpakningsenhet10 stk
Skruer1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 372,00
(NOK 37,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x321488
Utføring
Typekataforese
A300 mm
B35 mm
Forpakningsenhet6 stk
Skruer1 firkant (Ø 8 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 416,00
(NOK 69,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320030
Utføring
Typeforsinket
A300 mm
B35 mm
Forpakningsenhet10 stk
Skruer1 firkant (Ø 8 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 385,00
(NOK 38,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38240x320047
Utføring
Typeforsinket
A400 mm
B45 mm
Forpakningsenhet10 stk
Skruer1 firkant (Ø 8 mm), 6 rund (Ø 5 mm)
Produktsikkerhet
NOK 704,00
(NOK 70,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stabelhengsler, Stabelhengsler Vormann, Stabelhengsler lett, Stabelhengsler svart, Stabelhengsler forsinket, Beslag, Beslag Vormann, 000062200K Vormann, 000062200Z Vormann, 000062250K Vormann, 000062250Z Vormann, 000062300K Vormann, 000062300Z Vormann, 000062400Z Vormann, Stabelhengsler svart, Stabelhengsler forsinket, Beslag, Beslag Vormann, Vormann, Dørhengsle, Dørhengsle