Stabelhengsler - stål - lett - forpakning 6 stk eller 10 stk

Bruksområde
  • Stabelhengsler egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Lett
Teknisk informasjon
  • Materiale - stål
  • Overflate - forsinket eller kataforese
  • Forpakning 6 stk eller 10 stk
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Type
A
B
Forpakningsenhet
Skruer
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type A B Forpakningsenhet Skruer Pris eksl. moms
38240x321464 kataforese 200 mm 35 mm 6 stk 1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
NOK 326,00
(NOK 54,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320018 forsinket 200 mm 35 mm 10 stk 1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
NOK 319,00
(NOK 31,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321471 kataforese 250 mm 35 mm 6 stk 1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
NOK 353,00
(NOK 58,83 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x3200023 forsinket 250 mm 35 mm 10 stk 1 firkant (Ø 6 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
NOK 372,00
(NOK 37,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x321488 kataforese 300 mm 35 mm 6 stk 1 firkant (Ø 8 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
NOK 416,00
(NOK 69,33 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320030 forsinket 300 mm 35 mm 10 stk 1 firkant (Ø 8 mm), 5 rund (Ø 5 mm)
NOK 385,00
(NOK 38,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x320047 forsinket 400 mm 45 mm 10 stk 1 firkant (Ø 8 mm), 6 rund (Ø 5 mm)
NOK 704,00
(NOK 70,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stabelhengsler, Stabelhengsler Vormann, Stabelhengsler lett, Stabelhengsler svart, Stabelhengsler forsinket, Beslag, Beslag Vormann, 000062200K Vormann, 000062200Z Vormann, 000062250K Vormann, 000062250Z Vormann, 000062300K Vormann, 000062300Z Vormann, 000062400Z Vormann, Stabelhengsler svart, Stabelhengsler forsinket, Beslag, Beslag Vormann, Vormann, Dørhengsle, Dørhengsle