Stangsel - rullet - DIN 7956 - deling 15 mm - pakning à 10 stk. - pris per pakning

Bruksområde
  • Stangsel egnet for bruk i industri, håndverk og bolig.
Beskrivelse
  • Rullet
Teknisk informasjon
  • Materiale: Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440
Gjennomføring (3)
avgrensning utvalg
Dimensjoner (A x B x tykkelse)
Type
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner (A x B x tykkelse) Type VE Pris eksl. moms
38240x110044 32 x 2040 x 0,7 mm forniklet 10 stk.
NOK 1.320,00
(NOK 132,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020015 32 x 2040 x 0,7 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 10 stk.
NOK 4.970,00
(NOK 497,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38240x020039 40 x 3500 x 0,7 mm Rustfritt stål, nr. 1.4301 DIN 17440 10 stk.
NOK 5.760,00
(NOK 576,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Stangsel, Stangsel rullet, Stangsel Vormann, hengsel, Hengsel Vormann, DIN 7956, Stangsel DIN 7956, Stangsel forniklet, Stangsel rustfritt stål, Stangsel rustfritt stål, 000450032N Vormann, 010450032 Vormann, 010450040 Vormann, Vormann, Klaverhengsel, Klaverhengsel