Statisk blander i plast med bajonettkobling for dispenser

Bruksområde
  • Statisk blander i plast med bajonettkobling for dispenser
Beskrivelse
  • Statisk blander i plast med bajonettkobling for dispenser
Teknisk informasjon
  • Hus: Polypropylen ( PP )
  • Ø - elementer: 3 til 4 mm. POM
  • Ø - elementer: 5,4 til 6,8 mm: PP
  • Maks. arbeidstrykk: 15 bar
  • Pris / pakningsenhet
Gjennomføring (22)
avgrensning utvalg
Elementer
Huslengde
Utvendig Ø
Innvendig Ø
Utløp Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 304663171290
Utføring
Elementer17
Huslengde129 mm
Utvendig Ø8,7 mm
Innvendig Ø6,3 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE1 stk
Produktsikkerhet
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 304663211512
Utføring
Elementer21
Huslengde151 mm
Utvendig Ø8,7 mm
Innvendig Ø6,3 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 761,00
(NOK 7,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 304130130514
Utføring
Elementer13
Huslengde51 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 8.530,00
(NOK 8,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304130070344
Utføring
Elementer7
Huslengde34 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 10.900,00
(NOK 10,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304154070564
Utføring
Elementer7
Huslengde56 mm
Utvendig Ø7,0 mm
Innvendig Ø5,4 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE1000 stk
NOK 10.900,00
(NOK 10,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 304663211535
Utføring
Elementer21
Huslengde153 mm
Utvendig Ø8,7 mm
Innvendig Ø6,3 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE2500 stk
Produktsikkerhet
NOK 26.900,00
(NOK 10,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304663171295
Utføring
Elementer17
Huslengde129 mm
Utvendig Ø8,7 mm
Innvendig Ø6,3 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE3000 stk
Produktsikkerhet
NOK 27.400,00
(NOK 9,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304654211245
Utføring
Elementer21
Huslengde124 mm
Utvendig Ø8,6 mm
Innvendig Ø5,4 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE3000 stk
Produktsikkerhet
NOK 27.400,00
(NOK 9,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304654171046
Utføring
Elementer17
Huslengde104 mm
Utvendig Ø8,6 mm
Innvendig Ø5,4 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE4000 stk
Produktsikkerhet
NOK 35.600,00
(NOK 8,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304663211515
Utføring
Elementer21
Huslengde151 mm
Utvendig Ø8,7 mm
Innvendig Ø6,3 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE4000 stk
Produktsikkerhet
NOK 40.200,00
(NOK 10,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 3 uker
Artikkelnummer: 304663120976
Utføring
Elementer12
Huslengde97 mm
Utvendig Ø8,7 mm
Innvendig Ø6,3 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE4500 stk
Produktsikkerhet
NOK 46.300,00
(NOK 10,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304654130857
Utføring
Elementer13
Huslengde85 mm
Utvendig Ø7,0 mm
Innvendig Ø5,4 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE6500 stk
Produktsikkerhet
NOK 47.500,00
(NOK 7,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304640170820
Utføring
Elementer17
Huslengde82 mm
Utvendig Ø5,8 mm
Innvendig Ø4,0 mm
Utløp Ø2 mm
VE1 stk
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 304640170827
Utføring
Elementer17
Huslengde82 mm
Utvendig Ø5,8 mm
Innvendig Ø4,0 mm
Utløp Ø2 mm
VE7500 stk
Produktsikkerhet
NOK 61.700,00
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304130170632
Utføring
Elementer17
Huslengde63 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE100 stk
Produktsikkerhet
NOK 960,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304130170634
Utføring
Elementer17
Huslengde63 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 9.600,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304130170638
Utføring
Elementer17
Huslengde63 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE10000 stk
Produktsikkerhet
NOK 82.300,00
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304140130664
Utføring
Elementer13
Huslengde66 mm
Utvendig Ø5,8 mm
Innvendig Ø4,0 mm
Utløp Ø2 mm
VE1000 stk
Produktsikkerhet
NOK 9.600,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304140130668
Utføring
Elementer13
Huslengde66 mm
Utvendig Ø5,8 mm
Innvendig Ø4,0 mm
Utløp Ø2 mm
VE10000 stk
Produktsikkerhet
NOK 82.300,00
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304154070568
Utføring
Elementer7
Huslengde56 mm
Utvendig Ø7,0 mm
Innvendig Ø5,4 mm
Utløp Ø1,5 mm
VE10000 stk
Produktsikkerhet
NOK 93.700,00
(NOK 9,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304130130518
Utføring
Elementer13
Huslengde51 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE12000 stk
Produktsikkerhet
NOK 87.700,00
(NOK 7,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 304130070349
Utføring
Elementer7
Huslengde34 mm
Utvendig Ø4,6 mm
Innvendig Ø3,0 mm
Utløp Ø1 mm
VE15000 stk
Produktsikkerhet
NOK 140.500,00
(NOK 9,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: kenics, Statisk blander, statisk blander, statiske blandere, Statisk blander