Statisk blander i plast med bajonettkobling for dispenser

Bruksområde
  • Statisk blander i plast med bajonettkobling for dispenser
Beskrivelse
  • Statisk blander i plast med bajonettkobling for dispenser
Teknisk informasjon
  • Hus: Polypropylen ( PP )
  • Ø - elementer: 3 til 4 mm. POM
  • Ø - elementer: 5,4 til 6,8 mm: PP
  • Maks. arbeidstrykk: 15 bar
  • Pris / pakningsenhet
Gjennomføring (22)
avgrensning utvalg
Elementer
Huslengde
Utvendig Ø
Innvendig Ø
Utløp Ø
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Elementer Huslengde Utvendig Ø Innvendig Ø Utløp Ø VE Pris eksl. moms
304663171290 17 129 mm 8,7 mm 6,3 mm 1,5 mm 1 stk
Produktsikkerhet
304663211512 21 151 mm 8,7 mm 6,3 mm 1,5 mm 100 stk
NOK 761,00
(NOK 7,61 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130130514 13 51 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 1000 stk
NOK 8.530,00
(NOK 8,53 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130070344 7 34 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 1000 stk
NOK 10.900,00
(NOK 10,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304154070564 7 56 mm 7,0 mm 5,4 mm 1,5 mm 1000 stk
NOK 10.900,00
(NOK 10,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
304663211535 21 153 mm 8,7 mm 6,3 mm 1,5 mm 2500 stk
NOK 26.900,00
(NOK 10,76 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304663171295 17 129 mm 8,7 mm 6,3 mm 1,5 mm 3000 stk
NOK 27.400,00
(NOK 9,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304654211245 21 124 mm 8,6 mm 5,4 mm 1,5 mm 3000 stk
NOK 27.400,00
(NOK 9,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304654171046 17 104 mm 8,6 mm 5,4 mm 1,5 mm 4000 stk
NOK 35.600,00
(NOK 8,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304663211515 21 151 mm 8,7 mm 6,3 mm 1,5 mm 4000 stk
NOK 40.200,00
(NOK 10,05 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304663120976 12 97 mm 8,7 mm 6,3 mm 1,5 mm 4500 stk
NOK 46.300,00
(NOK 10,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304654130857 13 85 mm 7,0 mm 5,4 mm 1,5 mm 6500 stk
NOK 47.500,00
(NOK 7,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304640170820 17 82 mm 5,8 mm 4,0 mm 2 mm 1 stk
304640170827 17 82 mm 5,8 mm 4,0 mm 2 mm 7500 stk
NOK 61.700,00
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130170632 17 63 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 100 stk
NOK 960,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130170634 17 63 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 1000 stk
NOK 9.600,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130170638 17 63 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 10000 stk
NOK 82.300,00
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304140130664 13 66 mm 5,8 mm 4,0 mm 2 mm 1000 stk
NOK 9.600,00
(NOK 9,60 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304140130668 13 66 mm 5,8 mm 4,0 mm 2 mm 10000 stk
NOK 82.300,00
(NOK 8,23 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304154070568 7 56 mm 7,0 mm 5,4 mm 1,5 mm 10000 stk
NOK 93.700,00
(NOK 9,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130130518 13 51 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 12000 stk
NOK 87.700,00
(NOK 7,31 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
304130070349 7 34 mm 4,6 mm 3,0 mm 1 mm 15000 stk
NOK 140.500,00
(NOK 9,37 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: kenics, Statisk blander, statisk blander, statiske blandere, Statisk blander