Stavelektrode Phoenix Blau - Dimensjon 2,0 til 250 mm - Vekt 3,4 kg - Pakningsenhet 70 til 400 stk - Pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Rutil-cellulosebelagt stavelektrode for punktsveising og dårlig tilpasning
  • godt egnet til sveising på rustne og produksjonsbelagte plater (ca. 40 µm)
Beskrivelse
  • universelt anvendelig i alle stillinger
  • utmerket evne til å bygge bro over spalter og god tennbarhet
  • utmerkede egenskaper for vertikal ned-sveising
  • kan brukes på små transformatorer (42 V)
  • for materialer: St 37-St 52; GS-38; GS-45; St 35; St 45; St 35.8; kjelplater HI, HII, 17 Mn4; skipsbyggingsstål iht. godkjenningsgrad 2; finkornstål opp til StE 355; sveisbart armeringsstål (kamstål)
  • Priser ekskl. råmaterialtillegg
Teknisk informasjon
  • Rutil-cellulosebelagt stavelektrode
  • kan brukes på små transformatorer 42 V
  • Priser ekskl. råmaterialtillegg
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Dimensjon
Innhold
Vekt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 947971816010
Utføring
Dimensjon2,0 x 250 mm
Innhold400 stk
Vekt3,4 kg
VE400 stk
NOK 2.590,00
(NOK 6,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 947971816016
Utføring
Dimensjon2,5 x 350 mm
Innhold275 stk
Vekt4,9 kg
VE275 stk
NOK 2.500,00
(NOK 9,09 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 947971816019
Utføring
Dimensjon3,2 x 350 mm
Innhold160 stk
Vekt5,0 kg
VE160 stk
NOK 2.420,00
(NOK 15,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 947971816022
Utføring
Dimensjon4,0 x 350 mm
Innhold100 stk
Vekt4,7 kg
VE100 stk
NOK 2.220,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: phönix-blau, thyssen, stavelektrode, sveiseelektroder