Stavelektrode Phoenix Blau - Dimensjon 2,0 til 250 mm - Vekt 3,4 kg - Pakningsenhet 70 til 400 stk - Pris per pakningsenhet

Bruksområde
  • Rutil-cellulosebelagt stavelektrode for punktsveising og dårlig tilpasning
  • godt egnet til sveising på rustne og produksjonsbelagte plater (ca. 40 µm)
Beskrivelse
  • universelt anvendelig i alle stillinger
  • utmerket evne til å bygge bro over spalter og god tennbarhet
  • utmerkede egenskaper for vertikal ned-sveising
  • kan brukes på små transformatorer (42 V)
  • for materialer: St 37-St 52; GS-38; GS-45; St 35; St 45; St 35.8; kjelplater HI, HII, 17 Mn4; skipsbyggingsstål iht. godkjenningsgrad 2; finkornstål opp til StE 355; sveisbart armeringsstål (kamstål)
  • Priser ekskl. råmaterialtillegg
Teknisk informasjon
  • Rutil-cellulosebelagt stavelektrode
  • kan brukes på små transformatorer 42 V
  • Priser ekskl. råmaterialtillegg
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Dimensjon
Innhold
Vekt
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjon Innhold Vekt VE Pris eksl. moms
947971816010 2,0 x 250 mm 400 stk 3,4 kg 400 stk
NOK 2.590,00
(NOK 6,48 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
947971816016 2,5 x 350 mm 275 stk 4,9 kg 275 stk
NOK 2.500,00
(NOK 9,09 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
947971816019 3,2 x 350 mm 160 stk 5,0 kg 160 stk
NOK 2.420,00
(NOK 15,13 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
947971816022 4,0 x 350 mm 100 stk 4,7 kg 100 stk
NOK 2.220,00
(NOK 22,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: phönix-blau, thyssen, stavelektrode, sveiseelektroder