Stolvinkel - innfelt - materialtykkelse 2 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Stolvinkelen er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyprosjekter.
Beskrivelse
  • Stolvinkelen er innfelt.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
Gjennomføring (36)
avgrensning utvalg
Type
Benlengde A x Bredde B
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x200233
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 215,00
(NOK 2,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200257
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B30 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 292,00
(NOK 2,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200271
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 291,00
(NOK 2,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200295
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 324,00
(NOK 3,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200318
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B60 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk.
Produktsikkerhet
NOK 364,00
(NOK 3,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200332
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B80 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 4 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 236,00
(NOK 4,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200356
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B100 x 20 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 296,00
(NOK 5,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x200370
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B120 x 20 mm
Skruehull6 (Ø 4 mm)
VE50 stk.
Produktsikkerhet
NOK 395,00
(NOK 7,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201827
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
Produktsikkerhet
NOK 257,00
(NOK 2,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201834
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B30 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
Produktsikkerhet
NOK 309,00
(NOK 2,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201841
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
Produktsikkerhet
NOK 322,00
(NOK 2,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201858
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
Produktsikkerhet
NOK 345,00
(NOK 2,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201865
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B60 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE80 stk. (10 x 8 stk., på kart)
Produktsikkerhet
NOK 263,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x201889
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B80 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE80 stk. (10 x 8 stk., på kart)
Produktsikkerhet
NOK 336,00
(NOK 4,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x202008
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFFPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 148,00
(NOK 2,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x202015
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFFPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 184,00
(NOK 3,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x202022
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFFPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 211,00
(NOK 4,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x202039
Utføring
Typegalvanisert
Benlengde A x Bredde B60 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i PROFFPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 361,00
(NOK 7,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190138
Utføring
Typebrun
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 247,00
(NOK 4,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190152
Utføring
Typebrun
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 312,00
(NOK 6,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190176
Utføring
Typebrun
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190145
Utføring
Typehvit
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 259,00
(NOK 2,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190169
Utføring
Typehvit
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE100 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 625,00
(NOK 6,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190183
Utføring
Typehvit
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 329,00
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190206
Utføring
Typehvit
Benlengde A x Bredde B60 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 199,00
(NOK 3,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x190220
Utføring
Typehvit
Benlengde A x Bredde B80 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 4 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180115
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 461,00
(NOK 9,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180122
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180139
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180146
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B60 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 822,00
(NOK 16,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180153
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B80 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 1.050,00
(NOK 21,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x180160
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B100 x 20 mm
Skruehull6 (Ø 3,5 mm)
VE50 stk., i STORPAKKE
Produktsikkerhet
NOK 1.370,00
(NOK 27,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x510059
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B25 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 242,00
(NOK 12,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x510066
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B40 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3 mm)
VE20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 293,00
(NOK 14,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x510073
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B50 x 15 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 322,00
(NOK 16,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x510080
Utføring
TypeRustfritt stål (V2A)
Benlengde A x Bredde B60 x 18 mm
Skruehull4 (Ø 3,5 mm)
VE20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
Produktsikkerhet
NOK 609,00
(NOK 30,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Stolvinkel, Stol-vinkel, Stolvinkel innfelt, Stolvinkel Vormann, Stolvinkel galvanisert, Stolvinkel brun, Stolvinkel rustfritt stål, Stolvinkel rustfritt stål, Stolvinkel PROFFPAKKE, Stolvinkel storpakke, 000180025Z Vormann, 000180030Z Vormann, 000180040Z Vormann, 000180050Z Vormann, 000180060Z Vormann, 000180080Z Vormann, 000180100Z Vormann, 000180120Z Vormann, 000180025ZL Vormann, 000180040ZL Vormann, 000180050ZL Vormann, 000180025ZP Vormann, 000180030ZP Vormann, 000180040ZP Vormann, 000180050ZP Vormann, 000180060ZP Vormann, 000180080ZP Vormann, 000180025ZG Vormann, 000180040ZG Vormann, 000180050ZG Vormann, 000180060ZG Vormann, 000180025B Vormann, 000180040B Vormann, 000180050B Vormann, 000180025W Vormann, 000180040W Vormann, 000180050W Vormann, 000180060W Vormann, 000180080W Vormann, 010180025 Vormann, 010180040 Vormann, 010180050 Vormann, 010180060 Vormann, 010180080 Vormann, 010180100 Vormann, 091910000 Vormann, 091912000 Vormann, 091913000 Vormann, 091914000 Vormann, Vormann, Møbelvinkel, Hjørnevinkel