Stolvinkel - innfelt - materialtykkelse 2 mm - pris per pakkenhet

Bruksområde
  • Stolvinkelen er egnet for bruk i industri, håndverk og hobbyprosjekter.
Beskrivelse
  • Stolvinkelen er innfelt.
Teknisk informasjon
  • Materialtykkelse - 2 mm
Gjennomføring (36)
avgrensning utvalg
Type
Benlengde A x Bredde B
Skruehull
VE
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Type Benlengde A x Bredde B Skruehull VE Pris eksl. moms
38245x200233 galvanisert 25 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 215,00
(NOK 2,15 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200257 galvanisert 30 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 292,00
(NOK 2,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200271 galvanisert 40 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 291,00
(NOK 2,91 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200295 galvanisert 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 324,00
(NOK 3,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200318 galvanisert 60 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk.
NOK 364,00
(NOK 3,64 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200332 galvanisert 80 x 18 mm 4 (Ø 4 mm) 50 stk.
NOK 236,00
(NOK 4,72 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200356 galvanisert 100 x 20 mm 6 (Ø 4 mm) 50 stk.
NOK 296,00
(NOK 5,92 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x200370 galvanisert 120 x 20 mm 6 (Ø 4 mm) 50 stk.
NOK 395,00
(NOK 7,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201827 galvanisert 25 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
NOK 257,00
(NOK 2,14 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201834 galvanisert 30 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
NOK 309,00
(NOK 2,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201841 galvanisert 40 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
NOK 322,00
(NOK 2,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201858 galvanisert 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 120 stk. (10 x 12 stk., på kart)
NOK 345,00
(NOK 2,88 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201865 galvanisert 60 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 80 stk. (10 x 8 stk., på kart)
NOK 263,00
(NOK 3,29 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x201889 galvanisert 80 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 80 stk. (10 x 8 stk., på kart)
NOK 336,00
(NOK 4,20 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x202008 galvanisert 25 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i PROFFPAKKE
NOK 148,00
(NOK 2,96 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x202015 galvanisert 40 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i PROFFPAKKE
NOK 184,00
(NOK 3,68 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x202022 galvanisert 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i PROFFPAKKE
NOK 211,00
(NOK 4,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x202039 galvanisert 60 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i PROFFPAKKE
NOK 361,00
(NOK 7,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190138 brun 25 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 247,00
(NOK 4,94 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190152 brun 40 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 312,00
(NOK 6,24 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190176 brun 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 329,00
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190145 hvit 25 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk., i STORPAKKE
NOK 259,00
(NOK 2,59 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190169 hvit 40 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 100 stk., i STORPAKKE
NOK 625,00
(NOK 6,25 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190183 hvit 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 329,00
(NOK 6,58 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190206 hvit 60 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 199,00
(NOK 3,98 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x190220 hvit 80 x 18 mm 4 (Ø 4 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 428,00
(NOK 8,56 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180115 Rustfritt stål (V2A) 25 x 15 mm 4 (Ø 3 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 461,00
(NOK 9,22 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180122 Rustfritt stål (V2A) 40 x 15 mm 4 (Ø 3 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 559,00
(NOK 11,18 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180139 Rustfritt stål (V2A) 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 625,00
(NOK 12,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180146 Rustfritt stål (V2A) 60 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 822,00
(NOK 16,44 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180153 Rustfritt stål (V2A) 80 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 1.050,00
(NOK 21,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x180160 Rustfritt stål (V2A) 100 x 20 mm 6 (Ø 3,5 mm) 50 stk., i STORPAKKE
NOK 1.370,00
(NOK 27,40 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x510059 Rustfritt stål (V2A) 25 x 15 mm 4 (Ø 3 mm) 20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
NOK 242,00
(NOK 12,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x510066 Rustfritt stål (V2A) 40 x 15 mm 4 (Ø 3 mm) 20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
NOK 293,00
(NOK 14,65 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x510073 Rustfritt stål (V2A) 50 x 15 mm 4 (Ø 3,5 mm) 20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
NOK 322,00
(NOK 16,10 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x510080 Rustfritt stål (V2A) 60 x 18 mm 4 (Ø 3,5 mm) 20 stk., 4 per kart, selvbetjeningspakning
NOK 609,00
(NOK 30,45 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Vinkel, Vinkel Vormann, Vinkelbeslag, Stolvinkel, Stol-vinkel, Stolvinkel innfelt, Stolvinkel Vormann, Stolvinkel galvanisert, Stolvinkel brun, Stolvinkel rustfritt stål, Stolvinkel rustfritt stål, Stolvinkel PROFFPAKKE, Stolvinkel storpakke, 000180025Z Vormann, 000180030Z Vormann, 000180040Z Vormann, 000180050Z Vormann, 000180060Z Vormann, 000180080Z Vormann, 000180100Z Vormann, 000180120Z Vormann, 000180025ZL Vormann, 000180040ZL Vormann, 000180050ZL Vormann, 000180025ZP Vormann, 000180030ZP Vormann, 000180040ZP Vormann, 000180050ZP Vormann, 000180060ZP Vormann, 000180080ZP Vormann, 000180025ZG Vormann, 000180040ZG Vormann, 000180050ZG Vormann, 000180060ZG Vormann, 000180025B Vormann, 000180040B Vormann, 000180050B Vormann, 000180025W Vormann, 000180040W Vormann, 000180050W Vormann, 000180060W Vormann, 000180080W Vormann, 010180025 Vormann, 010180040 Vormann, 010180050 Vormann, 010180060 Vormann, 010180080 Vormann, 010180100 Vormann, 091910000 Vormann, 091912000 Vormann, 091913000 Vormann, 091914000 Vormann, Vormann, Møbelvinkel, Hjørnevinkel