Støttekonsoll - galvanisert, hvit eller sort - 250 x 150 x 4 til 550 x 360 x 4 mm - forpakning 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Støttekonsollen er på grunn av sin fremragende utførelse (avrundede ender, pene kanter, plastbelegg) spesielt godt egnet for boligområder, der det kreves høy belastning (f.eks. for vinduskarmer, benkeplater på kjøkken o.l.).
Beskrivelse
  • Disse konsollene gir også dekorative designmuligheter i boligen.
Teknisk informasjon
  • - Ekstremt stabil
  • - Dimensjoner ( A1 x A2 x C) - 250 x 150 x 4 til 550 x 360 x 4 mm
  • - galvanisert, hvit eller sort
  • - Skruehull - 3 til 5 (Ø 6 mm), 2 eller 3 (Ø 8 mm)
  • - Bæreevne/stk - 200 til 300 kg
  • - Forpakningsenhet - 10 stk.
  • - Pris per forpakning
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)
Type
Skruehull
Bæreevne/stk
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikkelnummer: 38245x280204
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)250 x 150 x 4 mm
Typegalvanisert
Skruehull3 (Ø 6 mm), 2 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk300 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 533,00
(NOK 53,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x280198
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)250 x 150 x 4 mm
Typehvit
Skruehull3 (Ø 6 mm), 2 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk300 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 595,00
(NOK 59,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x270830
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)300 x 200 x 4 mm
Typehvit
Skruehull3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk300 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 747,00
(NOK 74,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x101646
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)300 x 200 x 4 mm
Typesort
Skruehull3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk300 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 747,00
(NOK 74,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x270847
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)400 x 250 x 4 mm
Typehvit
Skruehull4 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk250 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 928,00
(NOK 92,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x101653
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)400 x 250 x 4 mm
Typesort
Skruehull4 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk250 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 928,00
(NOK 92,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x280143
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)400 x 250 x 4 mm
Typegalvanisert
Skruehull4 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk250 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 789,00
(NOK 78,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x270854
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)500 x 330 x 4 mm
Typehvit
Skruehull5 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk200 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.060,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Artikkelnummer: 38245x101660
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)500 x 330 x 4 mm
Typesort
Skruehull5 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk200 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.060,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x2280167
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)500 x 330 x 4 mm
Typegalvanisert
Skruehull5 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk200 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 937,00
(NOK 93,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 7-10 virkedager
Artikkelnummer: 38245x272247
Utføring
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)550 x 360 x 4 mm
Typegalvanisert
Skruehull3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm)
Bæreevne/stk180 kg
Forpakningsenhet10 stk.
Produktsikkerhet
NOK 1.190,00
(NOK 119,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Leveringstid 2 - 5 virkedager
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Støttekonsoll, Støttekonsoll, Støttekonsoll, Konsoll Vormann, Støttekonsoll Vormann, Støttekonsoll galvanisert, Støttekonsoll hvit, 000159250Z Vormann, 000159250W Vormann, 000159300Z Vormann, 000159300W Vormann, 000159300S Vormann, 000159400Z Vormann, 000159400W Vormann, 000159400S Vormann, 000159500Z Vormann, 000159500W Vormann, 000159500S Vormann, 000159550Z Vormann, Vormann, Konsoll, Hylleknekt, Kraftig konsoll, Kraftig bærer, Lastkonsoll, Lastholder, Lastbærer, Hylleknekt, Hylleknekt, Avstiverkonsoll