Støttekonsoll - galvanisert, hvit eller sort - 250 x 150 x 4 til 550 x 360 x 4 mm - forpakning 10 stk. - pris per forpakning

Bruksområde
  • Støttekonsollen er på grunn av sin fremragende utførelse (avrundede ender, pene kanter, plastbelegg) spesielt godt egnet for boligområder, der det kreves høy belastning (f.eks. for vinduskarmer, benkeplater på kjøkken o.l.).
Beskrivelse
  • Disse konsollene gir også dekorative designmuligheter i boligen.
Teknisk informasjon
  • - Ekstremt stabil
  • - Dimensjoner ( A1 x A2 x C) - 250 x 150 x 4 til 550 x 360 x 4 mm
  • - galvanisert, hvit eller sort
  • - Skruehull - 3 til 5 (Ø 6 mm), 2 eller 3 (Ø 8 mm)
  • - Bæreevne/stk - 200 til 300 kg
  • - Forpakningsenhet - 10 stk.
  • - Pris per forpakning
Gjennomføring (11)
avgrensning utvalg
Dimensjoner ( A1 x A2 x C)
Type
Skruehull
Bæreevne/stk
Forpakningsenhet
Anzeigen als liste Bord
Artikel-nr. Dimensjoner ( A1 x A2 x C) Type Skruehull Bæreevne/stk Forpakningsenhet Pris eksl. moms
38245x280204 250 x 150 x 4 mm galvanisert 3 (Ø 6 mm), 2 (Ø 8 mm) 300 kg 10 stk.
NOK 533,00
(NOK 53,30 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x280198 250 x 150 x 4 mm hvit 3 (Ø 6 mm), 2 (Ø 8 mm) 300 kg 10 stk.
NOK 595,00
(NOK 59,50 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x270830 300 x 200 x 4 mm hvit 3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 300 kg 10 stk.
NOK 747,00
(NOK 74,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x101646 300 x 200 x 4 mm sort 3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 300 kg 10 stk.
NOK 747,00
(NOK 74,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x270847 400 x 250 x 4 mm hvit 4 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 250 kg 10 stk.
NOK 928,00
(NOK 92,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x101653 400 x 250 x 4 mm sort 4 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 250 kg 10 stk.
NOK 928,00
(NOK 92,80 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x280143 400 x 250 x 4 mm galvanisert 4 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 250 kg 10 stk.
NOK 789,00
(NOK 78,90 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x270854 500 x 330 x 4 mm hvit 5 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 200 kg 10 stk.
NOK 1.060,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x101660 500 x 330 x 4 mm sort 5 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 200 kg 10 stk.
NOK 1.060,00
(NOK 106,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x2280167 500 x 330 x 4 mm galvanisert 5 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 200 kg 10 stk.
NOK 937,00
(NOK 93,70 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
38245x272247 550 x 360 x 4 mm galvanisert 3 (Ø 6 mm), 3 (Ø 8 mm) 180 kg 10 stk.
NOK 1.190,00
(NOK 119,00 / Stk.)
eksl. NOK 449,00 frakt
Produktsikkerhet
Vurderinger


Du har ikke angitt en vurdering
søkeord: Støttekonsoll, Støttekonsoll, Støttekonsoll, Konsoll Vormann, Støttekonsoll Vormann, Støttekonsoll galvanisert, Støttekonsoll hvit, 000159250Z Vormann, 000159250W Vormann, 000159300Z Vormann, 000159300W Vormann, 000159300S Vormann, 000159400Z Vormann, 000159400W Vormann, 000159400S Vormann, 000159500Z Vormann, 000159500W Vormann, 000159500S Vormann, 000159550Z Vormann, Vormann, Konsoll, Hylleknekt, Kraftig konsoll, Kraftig bærer, Lastkonsoll, Lastholder, Lastbærer, Hylleknekt, Hylleknekt, Avstiverkonsoll