360°-ANSIKT
Styrerull for tunglast - 300-1250kg nyttelastkapasitet kulelager - grått støpejern - med plate - elastisk polyuretanhjul
Bruksområde
- Tunglasthjul TORWEGGE
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Kvalitetsprodukt fra Torwegge
- Hjulskvie av spesielt grått støpejern med kulelager
- Løpeflate av innstøpt elastisk polyuretan
- 78° Shore A
- Høy kapasitet, lav rullemotstand, lager ikke meker
- Med spesielt sterke polyuretanputer
- Kraftig sveiset stålkonstruksjon, galvanisert
- Gaffelhode med tettet aksial-rillekulelager
- og konisk rullelager, smørenippel
- Mellombolt boltet og sikret
- Hjuldiameter - 100 mm - 300 mm
- Hjulbredde - 40 mm, 80 mm
- Høyde - 145 mm - 355 mm
- Utligger - 35 mm - 75 mm
- Platestørrelse -135 mm x 110 mm, 175 mm x 140 mm
- Hullstørrelse - 105 mm x 80 mm, 140 mm x 105 mm
- Skruehulldiameter - 11 mm, 15 mm
- Kapasitet - 300 kg - 1250 kg
| fra NOK 1.530,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (7)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Perforering
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952930019252
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 300 kg |
| Høyde | 145 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930019254
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 170 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930019256
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 500 kg |
| Høyde | 200 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930019258
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 650 kg |
| Høyde | 245 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930019260
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 800 kg |
| Høyde | 295 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Perforering | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952930019262
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 80 mm |
| Kapasitet | 950 kg |
| Høyde | 305 mm |
| Platemål | 175x140 mm |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Artikkelnummer: 952930019264
Utføring
| Hjuldiameter | 300 mm |
| Hjulbredde | 75 mm |
| Kapasitet | 1250 kg |
| Høyde | 355 mm |
| Platemål | 175x140 mm |
| Perforering | 140x105 mm |
| Hulldiameter | 15 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering