360°-ANSIKT
Styrerulle - Felg av KS - løpeflate av polyuretan - kulelager - med pate - stålblikkbolig - inntil 200kg nyttelast
Bruksområde
- For innen- og utendørs bruk
- Felg av plast med kulelager
- Løpeflate av ekspandert polyuretan
- Galvanisert stålblikkbolig
- Alternativ til luftdekk
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Tettet med integrerte kuleavstandsholdere
- Hjuldiameter - fra 100 mm til 260 mm
- Hjulbredde - 30 mm til 85 mm
- Høyde - 138 mm til 295 mm
- Utligger - fra 39 mm til 70 mm
- Platestørrelse - 77x67 mm til 175x175 mm
- Hullstørrelse - 56-62x47x58 mm til 140x140mm
- Skruehulldiameter - 8,5 mm til 15 mm
- Kapasitet - 60 kg til 200 kg
| fra NOK 356,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (4)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Høyde
Utligger
Platemål
Hullmål
Skruehulldiameter
Kapasitet
Artikkelnummer: 952911857600
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 30 mm |
| Høyde | 138 mm |
| Utligger | 39 mm |
| Platemål | 77x67 mm |
| Hullmål | 56-62x47x58 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 60 kg |
Artikkelnummer: 952911858000
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 30 mm |
| Høyde | 161 mm |
| Utligger | 42 mm |
| Platemål | 77x67 mm |
| Hullmål | 56-62x47x58 mm |
| Skruehulldiameter | 8,5 mm |
| Kapasitet | 75 kg |
Artikkelnummer: 952911858800
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Høyde | 235 mm |
| Utligger | 54 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Skruehulldiameter | 11 mm |
| Kapasitet | 100 kg |
Artikkelnummer: 952911859000
Utføring
| Hjuldiameter | 260 mm |
| Hjulbredde | 85 mm |
| Høyde | 295 mm |
| Utligger | 70 mm |
| Platemål | 175x175 mm |
| Hullmål | 140x140 mm |
| Skruehulldiameter | 15 mm |
| Kapasitet | 200 kg |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering