360°-ANSIKT
Styrerulle - Polyamid - Kapasitet 150 - 500kg -med plate - bearing - løpeflate av polyuretan - apparatrolle fra Torwegge
Bruksområde
- for flis, grov betong, ujevne gulv
- Felg av polyamid 6 med kulelager
- Løpeflate : Polyuretan
- 95 ° Shore A
- Høy kapasitet, lav slitasje
- lett å kjøre
- Galvanisert stålblikkbolig
- Gaffelhode med dobbelt kulelager
- Tettet med integrerte kuleavstandsholdere
- Hjuldiameter - 80 mm - 250 mm
- Hjulbredde - 35 mm - 60 mm
- Høyde - 103 mm - 290 mm
- Utligger- 36 mm - 66 mm
- Platestørrelse - 105 mm x 80 mm, 135 mm x 110 mm
- Hullstørrelse - 80 mm x 60 mm, 105 mm x 80 mm
- Skruehulldiameter - 9 mm, 11 mm
- Kapasitet - 150 kg - 500 kg
| fra NOK 183,00 |
| eksl. NOK 449,00 frakt |
Gjennomføring (6)
avgrensning utvalg
Hjuldiameter
Hjulbredde
Kapasitet
Høyde
Platemål
Hullmål
Hulldiameter
Artikkelnummer: 952910029754
Utføring
| Hjuldiameter | 80 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 150 kg |
| Høyde | 103 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Hullmål | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952910029755
Utføring
| Hjuldiameter | 100 mm |
| Hjulbredde | 35 mm |
| Kapasitet | 180 kg |
| Høyde | 125 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Hullmål | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952910029756
Utføring
| Hjuldiameter | 125 mm |
| Hjulbredde | 40 mm |
| Kapasitet | 225 kg |
| Høyde | 155 mm |
| Platemål | 105x80 mm |
| Hullmål | 80x60 mm |
| Hulldiameter | 9 mm |
Artikkelnummer: 952910029757
Utføring
| Hjuldiameter | 150 mm |
| Hjulbredde | 45 mm |
| Kapasitet | 350 kg |
| Høyde | 188 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952910029758
Utføring
| Hjuldiameter | 200 mm |
| Hjulbredde | 50 mm |
| Kapasitet | 400 kg |
| Høyde | 235 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Artikkelnummer: 952910029759
Utføring
| Hjuldiameter | 250 mm |
| Hjulbredde | 60 mm |
| Kapasitet | 500 kg |
| Høyde | 290 mm |
| Platemål | 135x110 mm |
| Hullmål | 105x80 mm |
| Hulldiameter | 11 mm |
Tilbehør
Vurderinger
Du har ikke angitt en vurdering